Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Videl si tie MM300 co mam nove? Vazia asi stvrt kila takze sa daju pouzit aj ako boxer :D

    Len taky maly a stredny podnikatel

    a psychologicky zdatný ;) a dobré je to, že práce budeš mať vždy dosť, lebo ľudská blbosť je nesmrteľná 8o

    A stitch in time :D

  • Videl si tie MM300 co mam nove? Vazia asi stvrt kila takze sa daju pouzit aj ako boxer :D

    Toto nerob, ešte by si škrabol pekné hodinky. Radšej G-Shock tie sú nezničiteľné ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • to je uhol pohladu, aj G-Shocky su pekne a nie prave najlacnejsie, napr. MRG-B5000D-1 za pouhych 3300€ ;)

    G-SHOCK-MR-G-ORIGIN-KIWAMI-MRG-B5000D-1DR-COBARION%C2%AE-BEZEL-550x550_47495.webp

    Tie by mali ale vydržať aj apokalypsu. Za tú cenu... :D

  • Dnes po dlhom case na ruke roladicky, uz sa mi za nimi zacinalo cniet :) . S tymito na ruke sa v hlave zrazu zacinaju vynarat otazky o zmysle mojich experimentov typu Citizen, Seiko a pod. :/ :D

    racio tu nehladame :) clovek ma rad zmenu, rad objavuje a skusa... overall lepsie a praktickejsie hodinky tazko najst... a hocijake dalsie vsak maju nedostiznu no len docasnu vyhodu - su na chvilku nove :)

  • racio tu nehladame :) clovek ma rad zmenu, rad objavuje a skusa... overall lepsie a praktickejsie hodinky tazko najst... a hocijake dalsie vsak maju nedostiznu no len docasnu vyhodu - su na chvilku nove :)

    k absolutnej dokonalosti im u mna chyba nejaky ten milimetrik priemeru naviac, tak veru to este bude chciet co-to poskusat a poobjavovat na tej ceste k hodinkovej nirvane ;)

    a ty co, mas pokazeny fotak? snad si nestratil tie Tudory.. ci ti tajomne hlasy v hlave nasepkavaju, ze by to chcelo nejaky novy objekt na fotenie? :D

  • k absolutnej dokonalosti im u mna chyba nejaky ten milimetrik priemeru naviac, tak veru to este bude chciet co-to poskusat a poobjavovat na tej ceste k hodinkovej nirvane ;)

    a ty co, mas pokazeny fotak? snad si nestratil tie Tudory.. ci ti tajomne hlasy v hlave nasepkavaju, ze by to chcelo nejaky novy objekt na fotenie? :D

    no ale napriklad take milgy uz mi prisli od dost vacsie aj tlstejsie :) teda, na mojej ruke vyzerali priam az komicky :)

    no, ja mam stale vsetko co mam, nic som nekupil nic nepredal, posledny cas sa bavim tymi ozaj podarenymi Steinami ktore mam po oprave uplne bezchybne a nato strapmi ktore su neskutocne pohodlne a mam ich viac nez dost a stale si ich menim :)
    dobre sa to nosi pod bundou, prechody zima-teplo no problem, proste taka pohoda...

    Kupa nicoho noveho neprichadza do uvahy, mam viac nez dost.. ale ak by si sa mi chcel o nejake objekty na fotenie postarat na pripadnom stretku, urcite nebudem proti :) :) :)