Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • No tak schvalne , kedy pride stadium, ze uz nechcem/ nepotrebujem dalsie hodinky ? 8o

    U mna to boli prve drahsie quartz (sportove/tool) tak reku aj jedne elegantne este by sa zisli. Potom sak nemozem byt hodinkovy fanusik ked nemam automaty. Neskor som chcel hodinky na oceli (doteraz som nemal) a inu farbu na zladenie k obleceniu. Potom ze este bronzove a pilotky a teraz ? co bude dalsie ? :)

  • No tak schvalne , kedy pride stadium, ze uz nechcem/ nepotrebujem dalsie hodinky ? 8o

    nuz je to tazke :Da kazdy to ma inak, ja si posledne dva roky hovorim “uz len jedny a skoncim” a ked ich mam, tak reki vsak ma este jedny hadam nezabiju :D, potom cosi predam…a tak dookola ;)

  • No tak schvalne , kedy pride stadium, ze uz nechcem/ nepotrebujem dalsie hodinky ? 8o

    Ja som tiez najprv kupil jedny "na bezne nosenie" a jedny zlate oblekofky "na nedelu do kostola" ^^ . Potom som raz vosiel do Rolexu, ci sa da nieco pozriet a vysiel s expami (taka prilezitost sa dnes neodmieta, no nie?). Medzitym jedny co som predtym zvazoval sa objavili za vynimocne dobru cenu => kupene ako investicia. Potom som chcel jedny modre, k tomu sa mi primotala dalsia jedinecna prilezitost na kupu, co sa nedala odmietnut, ... dalej som chcel jedny GS do kolekcie.., jedny lacne otlkacky na zhradu a do lesa, ..

    To vsetko len za jeden rok, takze to som len v pociatocnom stadiu chronobundu  <X .

    Teraz uz dlho hladam nejake GMT-cka na cestovanie (asi som konecne nasiel ;), mohli by byt pod stromcek )... a stale nemam ziadne potapky, pilotky, moony, vintage z roku mojho narodenia, zelene, ... no a v hodinkovnici, co som dostal pod stromcek, este nejake to volne miesto je.. :D :D :D

  • Ja som tiez najprv kupil jedny "na bezne nosenie" a jedny zlate oblekofky "na nedelu do kostola" ^^ . Potom som raz vosiel do Rolexu, ci sa da nieco pozriet a vysiel s expami (taka prilezitost sa dnes neodmieta, no nie?). Medzitym jedny co som predtym zvazoval sa objavili za vynimocne dobru cenu => kupene ako investicia. Potom som

    Podla mna si uz strateny :Dakonahle si presiel prvym stadiom, tzn. registraciou na fore, uz to ma rychly priebeh ;)a nevyhnutne sa s tym musis zmierit :D

  • Ja som tiez najprv kupil jedny "na bezne nosenie" a jedny zlate oblekofky "na nedelu do kostola" ^^ . Potom som raz vosiel do Rolexu, ci sa da nieco pozriet a vysiel s expami (taka prilezitost sa dnes neodmieta, no nie?). Medzitym jedny co som predtym zvazoval sa objavili za vynimocne dobru cenu => kupene ako investicia. Potom som chcel jedny modre, k tomu sa mi primotala dalsia jedinecna prilezitost na kupu, co sa nedala odmietnut, ... dalej som chcel jedny GS do kolekcie.., jedny lacne otlkacky na zhradu a do lesa, ..

    super spoved chronomagora, len sa prosim nikdy z toho chronobundu uz nevyliec :D

  • Trochu som experimentoval s remienkami :). Co myslite?

    môj názor - tieto OP sú tak úžasne výrazné a mnohotvare svojim modrým sunburst cifrom a krásne sa lesknucimi ručičkami, že im sebekrajší remienok už nemá príliš čo pridať na šarme. Ja by som ich nechal na tom kovovom náramku, ten je kvalitný a neutrálnym jednoduchým vzhľadom necháva dokonale vyniknúť tej modrej kráse.

    Nakoľko tie hodinky vďaka tebe už aj naživo celkom poznám, vnímam to dosť autenticky 🙂

    A z posledného stretka watchfans selfie dáme 🙂

  • Rolex na kozi sa podla mna prieci zakomom galaxie… :D Tak ale “beauty is in the eye of the beholder” takze proti gustu ziaden diputat… Na tahu su tie OP dokonalost sama.

    Presne, to je ako drbnúť ušaté na ťah 👀🥹🥶

    A stitch in time :D