Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • ja keby som bol skorumpovaný politik bez chrbtovej kosti, úplne iné hodinky by som nosil :D

    Van Cleef & Arpels, A. Lange & Soehne, F.P. Journe, Bovet, a podobné :D

  • ja keby som bol skorumpovaný politik bez chrbtovej kosti, úplne iné hodinky by som nosil :D

    Van Cleef & Arpels, A. Lange & Soehne, F.P. Journe, Bovet, a podobné :D

    Hej len tie otázky potom že skade si na ne vzal prachy...tie jeho IWC Da Vinci 20 000€ a on má ako poslanec okolo 5000€...a Mikulec to isté...ale tak predsa nebude Fico chodiť po kampaniach s hodinkami za 20k...je na očiach, dá si lacnejšie...

  • ja keby som bol skorumpovaný politik bez chrbtovej kosti, úplne iné hodinky by som nosil :D

    Van Cleef & Arpels, A. Lange & Soehne, F.P. Journe, Bovet, a podobné :D

    To by si musel byť politikom inde a nie na Slovensku. Tu, u nás, by stačilo iba mrknúť na tvoju labu a hneď by všetci vedeli, že si skorumpovaný... ;)

  • To by si musel byť politikom inde a nie na Slovensku. Tu, u nás, by stačilo iba mrknúť na tvoju labu a hneď by všetci vedeli, že si skorumpovaný... ;)

    možno zle uvažujem , prečo by si legálne nemohol hocijaký politik dovoliť hodinky za 20k? hocijaky úspešný podnikateľ si to môže dovoliť.. ak je Financo 20 rokov v politike a 12 rokov v riadiacej funckii, vypočítajme si koľko legálne zarobil: 12x12x4000e = 576 Euro, sme mu dali za bačovanie ako národ.. prečo by si nemohol kúpiť za 20k hodinky, krásne mu z toho vyjde aj na viac.. to len v mentalite je zakorenené, že Primky len môže nosiť, samozrejme bez turbillonu. omg :D

  • možno zle uvažujem , prečo by si legálne nemohol hocijaký politik hodinky za 20k? hocijaky úspešný podnikateľ si to môže dovoliť.. ak je Financi 20 rokov v politike a 12 rokov v riadiacej funckii, vypočítajme si koľko legálen zarobil: 12x12x4000e = 576 Euro, sme mu dali za bačovanie ako národ.. prečo by si nemohol kúpiť za 20k hodinky, krásne mu z toho vyjde aj na viac.. to len v mentalite je zakorenené, že Primky len môže nosiť, samozrejme bez turbillonu. omg :D

    Ja som to myslel iba ako vtip. Je to, samozrejme reálne a tiež poznám zopár viac či menej úspešných ľudí, čo si na drahšie hodinky potrpia... :)

  • možno zle uvažujem , prečo by si legálne nemohol hocijaký politik dovoliť hodinky za 20k? hocijaky úspešný podnikateľ si to môže dovoliť.. ak je Financo 20 rokov v politike a 12 rokov v riadiacej funckii, vypočítajme si koľko legálne zarobil: 12x12x4000e = 576 Euro, sme mu dali za bačovanie ako národ.. prečo by si nemohol kúpiť za 20k hodinky, krásne mu z toho vyjde aj na viac.. to len v mentalite je zakorenené, že Primky len môže nosiť, samozrejme bez turbillonu. omg :D

    Ide o to, že vačšinou to nie je len o hodinkách, ale aj aute, dome, žene a životnom štýle celkovo, takže tie hodinky sú len kvapkou v mori ...

  • Ja som to myslel iba ako vtip. Je to, samozrejme reálne a tiež poznám zopár viac či menej úspešných ľudí, čo si na drahšie hodinky potrpia... :)

    jj aj ja to beriem ako vtip :) , ale národ to tak neberie celkovo, hocijaký majiteľ pekárne alebo stavebnín si kľudne môže kúpiť Rolexky, Omegy, Zenithy, .. a akonáhle zamestnancom platí načas a naporiadok, tak mu ich aj doprajem a pochválim prípadne hehe

  • jj aj ja to beriem ako vtip :) , ale národ to tak neberie celkovo, hocijaký majiteľ pekárne alebo stavebnín si kľudne môže kúpiť Rolexky, Omegy, Zenithy, .. a akonáhle zamestnancom platí načas a naporiadok, tak mu ich aj doprajem a pochválim prípadne hehe

    No hodím reč so ženou, čo som ja horší ako nejaký slovenský politik? Pod Tudory nejdem ...

  • No hodím reč so ženou, čo som ja horší ako nejaký slovenský politik? Pod Tudory nejdem ...

    Len aby to nebola tvoja posledná veta :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.