Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • na chrnmg chodim obcas pozerat co sa predava a obcas pozriem aj do inych tem, ale vsimol som si tam trochu cudne maniere. Ale to sa asi vyskytne v kazdej vacsej komunite. Mna dostalo to, ze ked som sa tam chcel registrovat, tak moju ziadost musel manualne(!) schvalit admin. A ani po 24h to nespravil. Takze dakujem, neprosim.

  • na chrnmg chodim obcas pozerat co sa predava a obcas pozriem aj do inych tem, ale vsimol som si tam trochu cudne maniere. Ale to sa asi vyskytne v kazdej vacsej komunite. Mna dostalo to, ze ked som sa tam chcel registrovat, tak moju ziadost musel manualne(!) schvalit admin. A ani po 24h to nespravil. Takze dakujem, neprosim.

    no na CHMAGu je registrovaných 37 551 , čo je celkom dobrá zbierka pacientov. Predstav si , že nás je cca 1590 a raz za čas sa nájde voľakdo, koho treba uzemniť 8o a tam je to fúha - by si čítal tie komenty , útoky , ponižovanie <X radšej tu pohodička <3

    A stitch in time :D

  • no na CHMAGu je registrovaných 37 551 , čo je celkom dobrá zbierka pacientov. Predstav si , že nás je cca 1590 a raz za čas sa nájde voľakdo, koho treba uzemniť 8o a tam je to fúha - by si čítal tie komenty , útoky , ponižovanie <X radšej tu pohodička <3

    Preto, hoc tam som zaregistrovany, tam nechodim :)

  • by si čítal tie komenty , útoky , ponižovanie <X radšej tu pohodička <3

    No já teď nevim, nevim Pepé. Právě kvůli komentům a útokům jsem přestal chodit sem. Takže já tu pohodičku tady nevidím.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No já teď nevim, nevim Pepé. Právě kvůli komentům a útokům jsem přestal chodit sem. Takže já tu pohodičku tady nevidím.

    To bolo momentálne zlyhanie 😳 riešiteľa hlavolamu , ale poznáš to o tej karme 🧙🏻‍♀️ kedysi dávno, tuším 2dni po registrácii na chmg som dostal banána, ani neviem prečo 🤔 dlho ma to sralo, dlho som sa nevedel ani prihlásiť a zakotvil som tu. Zažil som tu veľa srandy aj nesrandy ako aj všeliakých pacientov, ale mi ver , najortodoxnejší tu už nie sú, alebo ich aspon nevidno. Viem, ako sa cítiš , ale ver mi - bude dobre 😂

    A stitch in time :D

  • trochu OT, ale ked ste nacali tak sa vynimocne vyjadrim

    Na kazdom jednom fore ktore som kedy navstivil sa najde nejaky rypak, Co som ale ja osobne zistil, tak najlepsie je na dotycneho vobec nereagovat reps. jeho koment uplne ignorovat az ho to casom prestane bavit a bud s tym skonci alebo sa uz na fore neobjavi.

    Druha vec ktoru pozorujem vseobecne medzi ludmi je, ze malo kto doakze akceptovat nazor ineho sudruha. Dnes sa ludia kvoli nazorom hadaju, prestavaju medzi sebou bavit a dokonca su schopny sa kvoli rozdielnym nazorom prestat stretavat ci kamaratit. Preto ja prestavam svoje nazory vyjadrovat, ci uz ide o politiku, koronu a pod., lebo nemam vobec za potreby aby ma ludia onalepkovali, ze som taky alebo onaky.

    Ja som tu aj s cestou par tyzdnou, ale najviac ma mrzi ked s takychto for odchadzaju prave ti sklany ortodoxny nadsenci

  • trochu OT, ale ked ste nacali tak sa vynimocne vyjadrim

    Na kazdom jednom fore ktore som kedy navstivil sa najde nejaky rypak, Co som ale ja osobne zistil, tak najlepsie je na dotycneho vobec nereagovat reps. jeho koment uplne ignorovat az ho to casom prestane bavit a bud s tym skonci alebo sa uz na fore neobjavi.

    pruser je ze niekoho vyrazis dverami a vrati sa oknom, niektori jedinci su jednoducho splachovaci :(… na konci dna prestanes mat chut reagovat na ich chore vylevy a zbytocne plytvat energiou…