ARNOLD & SON – Royal TEC1 Black Dial Tourbillon Chronograph Palladium

  • ARNOLD & SON – Royal TEC1 Black Dial Tourbillon Chronograph Palladium
    http://watchesseven.blogspot.cz/2015/02/arnold…black-dial.html


    Značku ARNOLD & SON mám v žebříčku Haute Horlogerie hodně vysoko, o jejich hodinářském i uměleckém mistrovství nemůže být sporu, zrovna tak ani o jejich zásadním vlivu na vývoj hodinařiny, díky mistrovství zakladatele značky a jeho dobrým kontaktům na anglickém královském dvoře ... Arnold & Son ..., na které se odvolává i jejich nový model Royal TEC1 Black Dial Tourbillon Chronograph Palladium poukazující na postavu anglického krále George III. Snoubí se v něm vrcholná mikromechanika v podobě in-house mechanického strojku A&S8305 s automatickým nátahem a tourbillonem nabízející majiteli funkci hodin, minut a chronografu.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Túto značku som si začal všímať len nedávno a myslím že to začalo príspevkom na fóre. Som rád že ich už poznám pretože sa stále nedokážem vynadívať na tie ich modeli. Každý jeden model hodiniek od tejto značky je umelecké dielo, a vôbec je niekedy ťažké nájsť slová ktoré by vhodne vyjadrili pocity ktoré sa v človeku prelínajú keď sa pozerá na obrázky či videá týchto hodiniek. Ťažko si je predstaviť čo by to s človekom spravilo keby mal tú česť si ich poťažkať na zápästí...