Niečo viac do 1000€

  • Na tvojom mieste by som nešiel teraz na silu do omegy len aby to bola omega.. kúp buď niečo veľmi ľahko použité alebo niečo nové.. 1000 e nie je vôbec málo peňazí a zoženieš za to fakt pekné kúsky.

    Ked kupis nové za 1000€ ale aj za viac tak :
    Väčšinou kupis entry level značky
    Budes vždy rozmýšľať, ze za tu cenu si mohol mať used model ktorý je o dosť vysie v modelovej rade
    Tvoja strata pri predaji bude min. 25% ceny nákupnej.. Co pri used za 1000€ nebude skoro nikdy

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Takže zajtra mám rande s bondovkami... celkom som nervózny (viac ako... no nepamätám si že by ma nejaká kočka takto rozhodila) a hlavne preto že u českých bratov sú v inznercii aj modré Doxa Sub, aj Breitling Aerospace... béčka si viem ohejtovať tým že nemajú ťah, s doxami to je ťažšie... Sám mám taký divný pocit že uprednostňujem baterku pred mechanikov...

  • Kamo škoda toho uhrforum.de ale držím palce.. Ja som radšej išiel 2000km pre Ploprof

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Stav je na ten vek asi primerný, ručičky vyzerajú dosť biedne, kompletný servis stojí nejakých 300€, je to low grade titanium, takže tam bude hodne povrchových škrabancov, ktoré bude vidieť hlavne na slnku + sú to minimálne 15 ročné digitálky a tá spona asi hovorí za všetko, takto si dobre minutých 900€ v žiadnom prípade nepredstavujem.
    Čo sa týka Portugalska, južné krajiny by som za trusted asi tiež nepovažoval.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ja som kupoval hodinky z Portugalska 2x a bez problémov, ale možno som mal len šťastie.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.