Whippet - moja kolekcia hodiniek

  • pekna zbierka ,, to fakt ..
    na margot tych Geciek ak by som siel kupit G / Shock radu tak jedine tie co su na prilohe nech uz tie hodinky nejako vizeraju oznacenie maju CASIO GW-3000D-1A G-SHOCK RADIO CONTROLLED wmr 200m .
    No ak by som ich mal kupit tak by som musel vziat nanajvis uver alebo vihrat fajne lotto lebo z ich ceni sa mi kruti hlava :modo: ..
    Plasty na ruke moc nemusim .. :triste1:

  • pekná zbierka 8| aj ja som na chronografy , vždy ma fascinovali :ange: a hlavne mechanické, ale naposledy som si spravil radosť potápkami s dobrou čitateľnosťou cifernika :|

    A stitch in time :D

  • "fermuello" wrote:

    Nič v zlom ale toto porazilo Rolex, Breitling, TAG Heuer, Longines a Eternu :) .... inak gratulujem len mi nejde do hlavy :ange:

    No po hodinkach-potapkach tohoto typu bazim, a velmi sa mi pacili olinka6226 Longines Hydroconquest, ale teraz som v pomykove.......no ano Longines...znacka......nech mi odpustia vsetci "znackovy"....ale tieto Certiny su uzasne.....
    stotoznujem sa s majitelom, Certina a Tisot sa nemusia hanbit popri znackach zvucnejsich mien...ved kazdy nema na Breitlingy......i ked ja ako hodinkomaniak som schopny kôli hodinkam aj nejest...len aby som ich mal.... ha.......

    Zasa som kôli hodinkam dnes do rána nespal......

  • Dik za nazory, gratulacie! :super:

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • Odkedy prisli, nic ine nemam na ruke ::d. Velmi su prijemne na nosenie, velkost idealna a kvalita remienka a spony uzasna.
    Ked sa pozriem na samotne hodinky, tak s mojim puntickarskym okom oproti doterajsým objednavkam by som mal niekolko poznamok.
    Od Fortis som neocakaval, ze pod sklickom bude mala spinka a ze na samotnom puzdre najdem mikroskrabance.
    Inac vsetko v pohode, tovarenska presnost zas v tej lepsej skupine, pod +-10s denne.
    Celkovy zaver: predsa jedny Fortisky by hodinkomaniak mal vlastnit :).

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • O reklamacii vobec nerozmyslam, momentalne by mi viac vadilo, keby ich otvarali. Misoo rad by som Ti na zivo ukazal remen, ale som na vychode, tak zatial pridavam nejake fotky :)

  • A apropo, na pozlatenom ozubenom koliesku flaky :) . Zrejme to montovali v pondelok a boli este nevyspati :mrgreen: .

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • No beriem to tak, ze v tejto cenovej kategorii este to tolerujem a nic si z toho nerobim :) .

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • diiiiky bohu mam plne dno... :mrgreen: spona super, tusim hentaku istu mam na tej gume zo strapcode, len nema tie brusene gulicky... remen vyzera dost kvalitny, no moc sa mi nepaci ta hrbata vypln a uzke presitie ktore ho opticky zuzuje. ja nosim v hlave presny kozeny, ktory dam neskor usit, zatial mi staci tah a obcas gumka na prestriedanie :)

  • No remen je uplneho ineho typu, ake som mal doteraz. Najprv som mal tie iste pocity o com pises. No teraz, prave pre spominane rozdieli sa mi paci, proste taky origos Fortisacky. A je uzasne pohodlny na nosenie. ::d

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • no pre mna remen uplne idealny....nadhera a aj krasna farba...cele hodinky su krasne zladene......pohlad na ne by som prirovnal krasnej zene...dokonale...pomaly ale isto ma zacinaju Fortisky lamat

    Zasa som kôli hodinkam dnes do rána nespal......