• Zdravím
    Som nový na fore !
    Prosím o radu chcem si kupiť hodinky tieto som si už vyhliadol !
    Máte niekto s ními skusenosť ?
    Všetko mi je snád jasne len má aj teplomer (s ručičkou) udajne digitálny ale analogove zobrazenie ono merá teplotu okolia ? alebo snímač mera teplotu tela ?
    A Timex je dobrá značka ? Nie su moc kazivé ? Zevraj maju česke strojčeky !
    Dakujem za každy postreh !

  • Ahoj,
    teplomer na hodinkach bude zrejme zapuzdreny, pripadne ako na Suunto hodinkach k nemu budu otvorene prieduchy pre snimanie charakteristiky vzduhu - ako teplota, pripadne barometricky tlak, ale podla mojich skusenosti sa takyto teplomer vacinou na ruke neda velmi pouzit - bude velmi ovplyvneny oteplovanim puzdra hodiniek pokozkou. U Suunt sa odporuca merat teplotu prostredia a celkovo teplotny senzor ked nie su hodinky na ruke a odstate aspon 15-20 minut. Urcite bude teplomer digitalny - analogovy by bol prilis velka a draha komplikacia pri quartz hodinkach.
    Timex urcite nemaju ceske strojceky, vyrabaju ich zrejme niekde v Azii - Filipiny ak si dobre pamatam - Timex je Americka znacka vlastnena Holandanmi a je to obrovska spolocnost s dobrou historiou quartz strojcekov - su rovnako kazove ako akekolvek ine quartz strojceny v tejto kategorii - tym povedane, velmi spolahlive.
    Velmi sa mi paci rucicka prilivu a odlivu! Lunarny den je nieco, co je velmi zaujimave sledovat ked si pri oceane. V stredozemnom mori to velmi nevyuzijes.

  • Dakujem zaodpoved
    Teda nie su ti niejake Q&Q hodinky z teska a podobne ?
    No teplomer sa zobrazí na škáli ako hodinky podobne ako analog nie na displeyi
    Teda já viem za 150€ nečakám zázrak ale zase chcem aby niečo vydržali !
    Občas sa chodíme kupať ale myslíme su že 10ATM by tomu vadiť nemalo
    Hodinky si nikdy nedávam dole či sa kupem alebo spím, dufam že vydržia :)

  • timex su v pohode hodinky, ziadne QaQ a podobne... kolega (pilotky) aj kamos (tie co ty, len cervene) ich obaja maju nieco vyse roka a obom slapu zatial bez chybycky. wr100 by mala byt na plavanie uplne v pohode :super:

  • Dakujem
    A teda 10ATM dostačuje na plávanie ?
    Nebudem zakladať nové vlákno ale žena chcela tiež hodinky pozerala si dlho dlho a lubili sa jej
    fossil ce5009 !
    Nechcem zakladať nové vlánko ake máte skusenosti ?
    Su to keramicke , nepraskaju ? :D
    Dakujem

  • 100 m WR absolútne postačuje na bežné plávanie, kúpanie. Pokiaľ nie si potápač s prístrojom tak nie je o čom.
    Fossil za tú cenu úprimne veru nie, tej keramike by som teda neveril.
    Skús pozrieť iné značky, ak nie je manželka náročná tak podľa mňa Seiko, Citizen, Casio, ale nájde sa aj Tissot, Certina, Swiss Military Hanowa, Doxa,...

  • Išlo o to aby boli biele a velke (nie male niečo vetčšie)
    No 250€ je dosť ale nemám prehlad tak neviem vobec či sa oplatia !
    Idem dačo brázdiť až by ste našli niečo tak dajte sem :)

  • Za mňa by to bolo niečo s týchto troch modelov. Od najlacnejšieho po najdrahší.


  • Ja FOSSIL nepoznám moc takže preto ho nejako ani nehľadal :) Tie prvé Festiny som videl aj naživo a vyzerajú veľmi dobre.

  • FESTINA 16619/1 Trend Dream (http://www.hodinky.sk/festina-dream-16619-1?utm_source=heureka&utm_medium=cpc&utm_campaign=heureka)

    D&G veru nie... tieto Festiny sú podľa mňa lepšia voľba.