• 30mm to moze byt velkost ciferniku/sklicka...
    Kubo, hydry nemusis zvazovat, su to velmi podobne hodinky ako tvoje rada, bili by sa ti... jedine ak cierne... ;)

    veď modré isto nie, jedine čierne :) zvažujem toho viac, ale neviem či sa ludia naučili fotiť hydry alebo ich moja hlava fakt tak chce ale fakt sa mi páčia :D

    aj keď tieto JR vyzerajú fajnovo a myslím že to nebude chyba.. aj keď ako ste písali, neni to kde vyskúšať.. na druhej strane ani radá som neskúšal a dopadlo to výborne (skušal som iba chrono).

  • Ale je ti jasné že ja pozerám po tých highlands a nie po tých troj tisicovych aqua terrascope áno ? :D

    A hej hydry su podobné. Musím zistiť ako to je s poštou ešte. Clo by som najradsej neplatil

    Odoslané z HTC One X pomocou Tapatalku

  • vyzerajú krásne na kožke - skoro hocijakej :3 tieto majú ale inú lunetu a dátum a kúsok iné písmo na ciferníku ale v podstate je to to isté.

  • neviem akú máš ruku ale tam hore čo ich má ten týpek na fotke (na fakt tenkej ruke) tak myslím že by ti mohli byť akurát. nie sú zas tak velké.. oni sú do širky 44mm, čo ti zavadzať nebude a do výšky 40mm a to je uplne akurát