FILMY - hodinkomaniacka filmotéka

  • V poslední době jsem toho viděl opravdu hodně, chvilkama jsem byl napjatý a jindy se celkem bavil, kupříkladu při německém seriálu Poslední polda. Zkusil jsem i jeho českou kopii a vydržel pouze půlku prvního dílu. Neumíme natočit ani zábavnou, ani napínavou detektivku. Potom jsem se ale dozvěděl o seriálu RAPL a ten vlil více optimismu do mojich otrávených žil. Tenhle kousek z čeké produkce mě opravdu bavil, dílem hereckým obsazením (hlavní postavu vytvořil Hynek Čermák, známý ze dvou dílů Gangster Ka) a tvůrci jej pro ponurou, temnou atmosféru zapasovali do oblasti Jáchymova. Opravdu se těším na další sérii. A když jsme u těch sérií, doufám, že vám neunikla druhá série Gomora. Ta mě nyní očekává, takže budu končit a jsem zvědav, jestli tvůrci dokázali pokořit první sérii. Ať vám to všem dobře tiká.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • dnes som si pozrel Hacksaw Ridge a hodnotím 5 hviezdami. vynikajúci film podľa skutočnej udalosti. nedávno som tiež skutočný príbeh pozrel vo filme Operácia Anthropoid a tiež odporúčam. minulý týždeň som išiel skúsiť 4DX na Dr.Strange, ale pokazilo mi to celý film. načo je to dobré kurnik ? trase to sedadlom tak že mi skoro z ruky pukance vyleteli, fúka tam do tváre nepríjemne vzduch, aj odzadu, jemne prší, a vždy keď je na plátne ženská tak to pustí aj stále tu istú ,,vôňu,,. proste otras. nikdy viac. a ešte to stojí raz toľko ako normálne kino a pokazí zážitok z filmu. aké máte skúsenosti vy ? možno niekomu to vylepší zážitok z kina, resp. z filmu ale mne o dosť zhoršilo.

    Tento film je podľa skutočnej udalosti, ale je tam veľa nepresností, vraj aby bola dynamika filmu lepšia. Podľa mňa je český Atentát oveľa autentickejší a aj lepší. aj keď si to mnohí odmietajú pripustiť.

    • Official Post

    Bol som vcera na filme Únos.... a konštatujem že je to veľmi kvalitný slovenský film. Čo vôbec nie je zvykom.... no a jeho vypovedna stranka je už niekde uplne inde. Odporúčam ho ale každému :)

  • Tiež som plánoval pozrieť si to, ale úprimne, trailer ma odradil, herecké obsadenie mi nejako nesadlo.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

    • Official Post

    Jasne nie kazdemu je kazdy herec sympaticky :) no myslim ze vykony stali zato :)

  • To, že seriály vznikající pod značkou HBO stojí za vidění je všeobecně známý fakt. Stejně mě ale dokázalo překvapit, jak i česká produkce v tomto podání dokáže udržet krok se světovou špičkou a díky místnímu koloritu ji i předčít. Tentokrát opět nedoporučuji žádnou žhavou detektivní novinku, ale kdo neviděl, nebude litovat. Pustina

    Předem upozorňuji, zapomeňte na nablýskaná fára, prsaté modelky a svět luxusu, který je nám všem, obyčejným lidem tak vzdálen.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Doporučuju Markoviče příběh Hojer. Za mne není co vytknout a už se těším na další případ tohoto vyšetřovatele. Skvělé herecké výkony. A také koukněte na případ Stodolovi, sice ... nebo právě super...je to přímej dokument, ale člověk nestihne žasnout.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • madmax Ja sem to videl v podaní Toma

    Keby nebol uspesny svedsky original tak amici nikdy nic nenatocia;) to ze vykradaju uspesnu europsku kinematigrafiu je stara znama vec..

    Edited once, last by madmax (March 26, 2024 at 8:24 PM).