• Posledne dni som sa zahladel do jednych hodiniek a nemozem na nich prestat mysliet..ved to asi poznate :D Ocarili ma Junkers Bauhaus Chronograph.
    http://www.inhodinky.sk/e-shop/330-jun…86-5-chronograf


    Chcem to trosku rozviest. Srdce pisti, ale hlava..
    Pre: krasny bauhaus dizajn, chronograf, nemecka vyroba, priazniva cena, quartz(v tom zmysle,ze mam naladu na quartz :D)
    Proti: len Ronda 5030.D, znacka bez historie(aspon,co som cital,ze sa hraju na nieco), mozno este nieco dalsie

    A teraz. Velmi ma zaujima Vas nazor a potrebujem nejaky ten komentar(ku strojceku,...). Myslim si,ze ma asi ukamenujete, take nekvalitne hodinky :D. Ale vedeli by ste o nejakych v presne takom style, v priblizne rovnakej cene? Dakujem za vsetky komentare :amen:

  • Tak určite, že Ronda nie je TOP, ale myslím si, že to je v celku kvalitný strojček. Ja sa viem vyjadriť len k tomuto, nakoľko manželka má v Swiss Military Hanowa stroj Ronda a je to úplne v pohode. Aj hodinár, ktorého som sa na to pýtal (keď som ešte neriešil chronobundus) povedal, že Ronda je kvalitný švajčiarsky výrobca. Takže tohto by som sa nebál.

  • preco nie, pokial ti nevadi ze je to quartz a hodinky sa ti pacia, neni dovod vahat... cena to neni premrstena a junkersy niesu ziadne smejdy. za mna :super: