Hodinarstvo v Hainburgu

  • Niektori z Vas si isto vsimli, ze v centre Hainburgu je pri ceste male hodinarstvo s velkym logo Seiko.
    Ja vzdy len prefrcim cestou okolo ale tuto stredu som sa vybral po dlhsom case opat sem, natankovat a nieco nakupit,. Cas ma netlacil tak som sa v tom obchodiku zastavil.
    Ma to tam pod palcom stary pan, prekvapil ma dobrou anglictinou, kedze ja nemcinu nemusim, nebol teda problem dorozumiet sa. Predajna je prekvapivo mensia ako sa zdalo no ale co je este viac prekvapive sortiment - uplne onicom. Tesil som sa na seiko monster alebo aspon zopar modelov z 5tkovej rady. No jedine seika, ktore pan mal boli tieto kinetic, pri ktorych nezabudol konstatovat, ze ale tie su drahe :D (myslim ze tam mal cenu cosi vyse 400 €) No ale ked uz som tam zabludil a pytal sa na automaty zacal mi vytahovat rozne modely od Wenger, a Festina, vsetko take malicke velkosti. No a automaty tam boli len jedny 36tky Wender, nic co by stalo za foto. Cele to tam na mna posobilo ako keby v tom obchodiku zastal cas niekedy v 90tych rokoch. Co ma ale u tohto pana prekvapilo bola dielnicka, ze vraj k nemu chodi dost ludi z okolia Bratislavy. Tak neviem, mozno niekedy niekto z fora vyskusa. Ako predajna je to premna celkom sklamanie. :naah:
    Tie kinetiky sa mi inak celkom pacili. Ako som si ich skusal pan si zatial obzeral moje hydroconquesty. Nuz hrkal som a hrkal aby sa pohla ta skakajuca sekundovka na modernych automatoch (ako to pan sam prezentoval).

    Odoslané z Nexus 5