• mal som ho, kupovany cez ebay tusim z Australie a vysiel ma aj s postou do 50€ - bol vsak dost kvalitny..

    popozeraj na http://www.strapcode.com, aj tam maju pekne a kvalitne kusky - jeden som bral otcovi na LT 500M a nosi ho stale

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    Edited once, last by misoo (April 16, 2014 at 8:10 PM).

  • Ja som bral cez eBay asi tri mesiace dozadu jeden, ale to bol strašny fake šunt shit bučora... už som ho pustil, radšej popozeraj niečo kvalitnejšie a postni to sem nech ti znalci poradia a vyberieš si radšej za viac euráčov ako by si mal na ruke nosiť nekvalitný plech.

  • Dik pani ja by bol radcej keby mi to niekdo objednal ku svojim hodinkam aby mal čo najmensie poštovné.
    Včera som si urobil prehľad na amazon.com.uk je tam slušní vyber no koli remenu sa neoplatí ur.objednávkou to má ťah bude stat. Viac ako samotné hodinky.


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Veď pozri kľudne cez eBay niečo, alebo odporúčané linky či predajcov (tu sa strcam takže nech napíše niekto znalejší odkiaľ je fajn kúpa). Myslím, že za +/- 50€ cez eBay je to spoko, a pri tejto cene to možno aj colníci nebudú riešiť :)
    EDIT: nájdi nejaké, daj sem link a verím, že Ti tu znalci ochotne poradia :super: