• Aky máš obvod ruky?
    Osobne sa mi nepáčia ale to je o preferencii každého súdruha /)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • nove stoja okolo 600€, takze 11 tis czk a ak su fakt v perfektnom stave a este v zaruke, a ak sa ti fakt pacia, tak neni o com... smelo do nich!

  • Cena dobra to ano ale ako to budes kupovať? Cez postu? Aby si si ich mohol vyskúšať , mne si do inzerátu písal ze máš maly obvod ruky /)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • "stepecken" wrote:

    Aky máš obvod ruky?
    Osobne sa mi nepáčia ale to je o preferencii každého súdruha /)

    Veru, veru, Hamilton má aj krajšie kusy. Aj keď je to jedna z mojich obľúbených značiek, za tieto palec hore nedám... mne osobne tam vadiat v rohoch tie imbusáky a 0 namiesto 12tej hodine. Ale cena nie je zlá v tom linku.

  • "stepecken" wrote:

    Cena dobra to ano ale ako to budes kupovať? Cez postu? Aby si si ich mohol vyskúšať , mne si do inzerátu písal ze máš maly obvod ruky /)


    Mam asi 17cm:-) myslim obvod ruky:-),inak dufam ze do tej nedele este budes mat apollony,aj ked samozrejme ti prajem dobreho kupcu

  • Takze si to ty :)
    Na 17 bude ten hamilton podľa mna moooooc
    A na apollon ti spravím cenu :))). Hmmmmm

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • mne sa naopak od ostatnych tie hamiltony pacia, navyse v tejto kombinacii dial-u ich moc nestretnes.
    ale su to celkom robustne potapky. ked mas rad na ruke velke hodinky, tak by som to skusil

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • spravne, hodinky treba mat poriadne velke, nech aj okoloiduci vedia bez opytania kolko je hodin - nemusia sa pytat a usetris kopec casu :super:

    mne sa tiez svojim sposobom pacia :rouge:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • co sa tyka velkosti hodiniek a zapestia,mam Casio G-Shock Riseman a ked som ich tak priblizne pomeral tak oproti nim sa mi nezdaju velke ani steinhart apollon,ani priemerom ani vyskou,samozrejme na ruke to moze ukazat inak ked casio su cele cierne. Mam aj pekne http://www.luminoxsk.com/navy_seals_dive_ii.html a velkost,teda priemer je uplne v pohodicke

    Edited once, last by misoo (April 20, 2014 at 9:59 AM).