Aké hodinky by ste chceli mať ?

  • Omega udělala kus práce (i starší modely měla na lepší úrovni než starší Rolex, ale stejně jsem nosil víc 16610 než Bondovky)
    AP doporučuji, nehorázné v tom nejlepším slova smyslu. Stejně je to o osobní preferenci, takže prostě vyzkoušet.

  • 16610 je ale staršia špecifikácia, tam bol iný ťah, ešte bez tej možnosti rýchleho nastavenia, aj púzdro bolo iné, podla toho je ťažko hodnotiť, pár krát som ich síce videl, ale na konkrétne dojmy sa nepamätám, čo sa ale týka nového Oyster braceletu a 40mm púzdra, nemám k tomu žiadne výhrady. Mne sa hlavne málokedy aj s mikronastaveniami podarí nastaviť dĺžku tak aby som bol maximálne spokojný a aj keď sa mi to podarí, niekedy ma to v priebehu dňa začne aj tak tlačiť, preto by som od takých lepších hodiniek určite chcel niečo také ako má nový Oyster bracelet.

    Tie AP ale stoja nejakých 12 000€, tolko by som momentálne za hodinky nedal, aj keď je mi jasné, že AP za to stoja... snáď niekedy do tridsiatky sa mi nejaké podarí kúpiť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Jj, já to psal jen proto, že si Omega snaží držet to "něco navíc" a nejen antireflex :) jejich nové tahy jsou taky bezva.
    Na AP je času dost, RO se moc nemění (skoro jako Rolex) a vypadat budou báječně i v padesáti

  • Našiel som moc pekné RADO hodinky

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    MemoPad HD 7


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Preboha a čo tá slečna toľko ošahávala tie hodinky ? Skákali tam ručičky jak bláznivé. Neviem či by som si vedel zvyknúť na takéto nastavovanie času...

  • Tak to áno :) Tie na koži sú parádne :)

  • slintám... :miam:
    keď budem kupovať Rolex, na 90% to budú Datejust-y. :super:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • U mňa určite Omega Seamaster Planet Ocean Big Size (232.30.46.21.01.001). Sú jednoducho dokonalé. 8| (Možno sa mi na staršej verzii trošku viac páčil, strieborný nápis Seamaster.. Plus neviem či je značka a názov kalibra na rotore v tej istej farbe, ako špička sekundovej ručičky. Ale to sú fakt len také mini dedaily..)


  • Marně hledám ideální formuli ve smyslu značka-cena-komplikace co bych chtěl. A to je ta nejvíc patová situace, co může chronomága v cestě za definitivními potkat. Takže vímco chci, ale v žádném případě to nemohu nalézt. Vypadá to, že ty opravdu definitivní budou ty, které budu mít na ruce na smrtelné posteli.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • takéto stavy prežívajú moje dcéry a moja žena pri kúpe " zvrškov " a majú heslo: " zvrškov nie je nikdy dosť ":)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Skoro každý deň objavím nejaké pekné hodinky ktoré si poviem žeby som chcel vlastniť. Ale ako sa vraví mám len veľké oči :] Jedny z dlhodobo najlepších a najkrajších modelov ktoré by som jedného dňa rád vlastnil, je jeden z týchto dvoch adeptov. Longines Heritage 1935 alebo 1973. Skoro na isto si dovolím povedať že to budú moje definitívny. :)

  • Adam, môžem s Tebou jedine súhlasiť. Ale radšej ten NEchrono model. Púzdro jednoznačne TOP, podľa mňa jedny z najkrajších od tejto značky.
    Ešte, že si dovolíš tvrdiť, že len "skoro" definitívky - s týmto pocitom opatrne, už veľa takých bolo, že definitívnych bolo viac než tucet :mrgreen:

  • No veď vieš ako to človek myslí keď napíše definitívky :malin1: Jednoznačne by som ich ale nedal preč. Budem si ich musieť vyskúšať aby som sa netešil a neodkladal na hodinky ktoré mi nakoniec nesadnú :/