Decembrovy zraz v BA Stvrtok 12.12. - Zámocký pivovar

  • Adrián to neni zlý nápad ale nemám cestu do Ázie ani do Turecka :))))))

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • ja 12teho nemozem, tak si to uzite

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "misoo" wrote:

    tak ked nikto nic, navrhujem osvedceny Mestiansky pivovar, bud na Dunajskej alebo Obchodnej... hm? vyjadrite sa pls. nech to mozme dat na chronomag ako hotovu vec a hlavne rezervovat stol, kedze tam byva dost natresk ;)

    Na Obchodnej (Drevenej) trochu lepšie, to mám asi 500m z práce :) Aj Dunajská je v pohode, prispôsobím sa.

  • sakra, 12-teho mame firemnu zurku, takze ani ja nepridem. skoda :/

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Levithian
    Prosím prines suby a pamy (a pre mna nálepku :)))) )
    Vďaka

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Ja sa tentokrat tiez posnazim prist, aj ked den pred akciou oslavujem okruhle narodky, tak neviem garantovat ze budem fit :diable: No prisiel by som urcite rad :)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Myslim, ze my traja nebudeme mat problem vziat cestou aj 1 taxika :)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Pam musim vyskúšať aj ked je to 44mm ale su prekrasne
    A suby tiež aby som sa uistil ze su naozaj male a mam šetriť na explover II co asi budú tiež male tak potom SDDS

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m