Vostok Amphibia Scuba

  • Ahoj, nejako mi hodinky silno pomotali hlavu a nasiel som stranku tychto Vostokov priamo z Ruska, fajn hodnotenu a padli mi do oka prave tie Amphibia Scuba 420059. Web je christopolcity.com, posielaju ku nam tiez bez problemu, cena s dopravou okolo 65€. Co ma zaujima, ci niekto na fore ma skills s tymito Vostokami. Pisu, ze maju aj nejaku "shake" odolnost, 200m vodotesne, vraj automaty, dizajn ma zaujal, neurobim ich kupou nejaku blbost?

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • dovolim si poopravit ten link co si poslal(malo by to byt bez Rka):
    http://chistopolcity.com/

    podla mna s nimi chybu neurobis, take fajn retro sovietske hodinky - tie strojceky uz X rokov funguju a opravit ich vie snad kazdy dedinsky hodinar aj z "minulej ery".. necakal by som ale od nich vela co sa tyka spracovania a presnosti chodu, puzdro bude asi pochromovane, kovovy remienok chrastiaci..

    ..ze som tak smely, dovolim si otazocku - na ake prilezitosti chces tieto hodinky nosit?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Vdaka za opravu, moja chyba :)
    Co sa tyka nosenia, prilezitosti, poskusam ich prevetrat niekde pri vode, extremy s nimi robit nemienim, na bike som kupil gshocky, tieto by mali byt na take beznejsie nosenie. Vela zavazi ale to, ako budu v reali spracovane... Ja len dufam, ze v nich bude aspon nieco "ruske" casu odolne, nech sa nerozpadnu hned :)
    Priznam sa, ze tento typ hodiniek som este nemal, vacsia cast toho, co som nosil bola koza a potom obcas kaucuk, tak by som ich asi aj skusil objednat a uvidime ze ako to cele dopadne...
    Ak uspesne dorazia, tak odskusam, pofotim trosku a pridam do galerie. Mozno to pomoze niekedy aj dakomu dalsiemu :)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...

  • Tak Vostoky su niekde na ceste z Ruska ku mne, snad aj pridu :) Tesim sa na ne, dostal ma fakt ten obrazok potapaca, budu retro a dufam, ze trafim dobry kus a vydrzia nieco :)

    ...Vostok Europe Expedition North Pole 1...
    ...Casio G-Shock DW 9052-1 VCG...
    ...Citizen Eco Drive AW0010-01AE...