kúpa Edox Les Vauberts

  • noo, tie eposy maju krasne zdobeny strojcek a cenu trosku vyssiu ako tie edoxy aj tak za mna jasna volba. mimochodom na tej stranky maju edoxy uvedeny strojcek Valjoux 7750 co samozrejme nie je pravda, takze ja by som radsej vyberal tam kde hodinkam rozumeju :frime:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • vitaj
    remen,zalezi ako casto ich budes nosit,ci stale ale to budes striedat
    ci sa potis alebo nie a este aj od samotneho remena,kvalita koze a spracovania,ale ten neber ako bernu mincu,vymenis ked bude treba...a za mna radsej tiez epos ako edox
    ale nemam nic proti tej znacke :)

  • "Alexion" wrote:

    noo, tie eposy maju krasne zdobeny strojcek a cenu trosku vyssiu ako tie edoxy aj tak za mna jasna volba. mimochodom na tej stranky maju edoxy uvedeny strojcek Valjoux 7750 co samozrejme nie je pravda, takze ja by som radsej vyberal tam kde hodinkam rozumeju :frime:

    Čo sa týka toho strojčeku, tak je tam ETA 2824-2......

  • uz pri tych edoxoch rozmyslam o cene takze tie eposy su uz nerealne ...len som chcel vediet o znacke edox celkovo lebo moc sa tu nerozobera tato znacka tak ma napadlo ze asi nejsu moc kvalitne. A k tym remienkom .. pri noseni tak 2-4 krat do tyzdna by mi mal vydrzat minimalne 4 roky ?

  • remienok je pri tej cene najmensi problem, za velmi prijatelne ceny ti vedia chlapci z česka ako aj tu zo slovenska vyrobit velmi kvalitne remienky.
    no a remienok ti uplne vpohode vydrzi aj 5 rokov, hovori sa vsak ze by sa mal menit kazdy rok, takze vsetko zavidi od toho ako vela dostane "do tela" (voda, pot, chemikalie.... etc)

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "hochypetr" wrote:

    uz pri tych edoxoch rozmyslam o cene takze tie eposy su uz nerealne ...len som chcel vediet o znacke edox celkovo lebo moc sa tu nerozobera tato znacka tak ma napadlo ze asi nejsu moc kvalitne. A k tym remienkom .. pri noseni tak 2-4 krat do tyzdna by mi mal vydrzat minimalne 4 roky ?

    nebude to o kvalite, ale skor nema edox ten spravny smrnc co oslovuje ludi s chronobundusom ;)

    ale nosit ich budes a tesit sa z nich len ty,tak na to nezabudni...

  • dakujem pekne za rady a nazory , a jak uz som skorej povedal ze nejsom velky odbornik tak pojem chronobundus mi nic nehovori :)

  • ked budes chodit sem medzi nas pravidelne,tak ti to nebude treba ani vysvetlovat,chytis ho a prides na to sam :mrgreen:
    pozri taky misoo,kolko ma prispevkov a to tvrdi, ze tiez nerozumie hodinkam... :frime:

    • Official Post

    presne, je to nepriama umera, cim viac prispevkov - tym hodinkam menej rozumies. zaroven chces viac a vsetky a hned! na koniec uz len Dr. Chocholousek... :mrgreen: