Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Tak aj ja čakám, zľava na Cyber Monday ma prinútila k impulzívnemu nákupu - 40mm, panda dial, myiota quartz, zrejme aj zafír... ale hlavne dizajnovo u mňa super.
    Váhal som, ale potom som si spomenul na toto video... Never say no to panda.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Popravde ten RTM napis trochu odradza aj mna, ale kupodivu mi napr. Marine Militare vobec nevadi :) Inspiracia je jasna, fake to myslim nie je. Vo velkom sa to riesi len na susednom fore, napr. na WUS je komunita ovela otvorenejsia a ficia tam bez problemov aj Invicty a ine homage, niektore maju svoje vyhradene casti fora. Ta tolerancia k takmer vsetkemu (okrem echt fakeov) sa mi velmi pozdava. Mozno to bude aj poctom uzivatelov a principom "ak neviem napisat nic pekne alebo konstruktivne, nenapisem nic" :) Aspon teda ja to tak vnimam..

    Presne si to vystihol. Na iných forach sa to vôbec neriesi. Tam pochvalia a pogratuluju a popraju. Iba na "inom" fore sa hraju na uzasnych majstrov a znalcov. Toto forum sa mi paci, lebo take nie je a dufam, ze ani nebude.

  • Po dlhšom čase, keď som aspoň občas prispel do vlákna "pokec o ničom s fľaškou....." :malin1: , sa objavujem v tomto vlákne :siffle: .
    A to znamená, že som neodolal CYBER WEEK ponuke a čakám :]

  • V pondelok, teda vlastne v utorok /už bolo po polnoci/, som objednal z USA e-shopu a teraz mi volal chlapík z FedEx-u, že balík mám v Bratislave :mrgreen: :super: - keď dobre počítam , tak sú to 3 dni z USA :super:
    teraz tie horšie správy- hodinky idú na colné konanie takže zacvakám clo + dph ?( a som na druhom konci republiky, takže splnomocňujem FedEx na zastupovanie a tak ešte aj im poplatok.

  • šak ja viem, počítam s tým, ale veľmi to nepoteší :(
    ale vlastne by som sa mal radovať, že prispejem do spoločnej štátnej kasy a štát potom tie peniaze zmysluplne využije pre blaho nás všetkých, nie?

  • Zdá sa, že sa to konečne pohlo

    Date/Time

    Activity

    12/09/2015 - Wednesday

    2:23 pm

    In transit

    BRATISLAVA SK

    2:23 pm

    In transit

    BRATISLAVA SK

    Tendered to authorized agent for final delivery

    2:23 pm

    International shipment release - Import

    BRATISLAVA SK

    12/04/2015 - Friday

    12:02 pm

    In transit

    BRATISLAVA SK

    Package available for clearance

    8:42 am

    In transit

    VIENNA AT

    4:36 am

    Departed FedEx location

    ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX FR

    12:38 am

    Departed FedEx location

    ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX FR

    12/03/2015 - Thursday

    9:27 pm

    Departed FedEx location

    ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX FR

    8:49 pm

    In transit

    ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX FR

    7:00 pm

    Arrived at FedEx location

    ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX FR

    5:48 am

    Departed FedEx location

    INDIANAPOLIS, IN

    5:40 am

    In transit

    INDIANAPOLIS, IN

    2:59 am

    In transit

    INDIANAPOLIS, IN

    1:22 am

    Arrived at FedEx location

    INDIANAPOLIS, IN

    12/02/2015 - Wednesday

    11:38 pm

    Departed FedEx location

    NEWARK, NJ

    9:16 pm

    Arrived at FedEx location

    NEWARK, NJ

    8:44 pm

    Left FedEx origin facility

    BROOKLYN, NY

    4:34 pm

    Picked up

    BROOKLYN, NY

    12/01/2015 - Tuesday

    12:46 pm

    Shipment information sent to FedEx


    Píšem ťapkou.

  • Čítal som hororové recenzie na china post, že zásielky idú cez Moskvu, a že to trvá neskutočne dlho


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Mal si pravdu rozgon, si jasnovidec :) banánové GETATky sú doma. Pár mobiloviek, a keď bude čas, poriadne pofotím a pokúsim sa zhodnotiť


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D