Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Oj, pri tomto tvare púzdra tých 45 mm nebude veľa, to mi ver. :) pekný výber, vôbec nemusíš mať obavy, BAN dostaneš jedine ak nedáš fotky a nenapíšeš pocity :mrgreen: tešíme sa

    No, moj zlaty, este mi nieco daj :D A ja si ich prisambohu na moju hriesnu dusu aj kupim :D :D

  • No ja len kvôli temu, že na mojej chudej hnáte som mal kedysi putovňáky LumTec (taky rozmer jak toten "PAM"), čo mi mojou sprostosťou "posol" vyfúknul a boli PPC! Choď do nich! :thumbup: :thumbup:

  • Nazvať niečo homage.. Ok ale toto
    silná káva.. Co akože si registrovali? Je tam Unitas alebo klon? Dik

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • @stepecken podla ich webu je tam azijska verzia unitasu 649x.


    Mega China puzdro aka PAM.. Kebyže tam není to TM a kvazi ložisko možno ok.. Klon Unitas.. Ani som radšej na tu stránku nekukal

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Vklude sa do mňa pustite.. Akože PAM puzdro robí viacero firiem.. Ale písať tam registred trade mark je imho trosku moc.. Ci?

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Ale ved o tomto to je predsa! Nemusime mat vsetci rovnaky nazor! To ze niekto vyjadri svoj nazor tvrdsie nevadi, stale je to jeho nazor a bud ho respektujeme alebo nie. Je to o kazdom predsa. Od toho je toto forum, avy sme rozoberali aj taketo veci.
    Takze replay, pacia sa ti, pacia, tesis sa, tesis...a basta fidli. Peace :super:

  • Ťažkú hlavu si z toho nerobím. Naposledy ma prevetral " kupec ", keď som kúpil ALPHA chronograf :). GETATy som objednal " sterile dial " bez akýchkoľvek nápisov a znakov


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Ja som iba vyjadril svoj názor.. Dial som neriešil ale doslova ma vytocilo označenie registred T.M.. Každý nech si nosí to co mu robí radosť..

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • :) však ja sa na teba nehnevám ani ti nezazlievam tvoju reakciu a nakoniec to má aj jedno pozitívum - ako sa to tu pekne rozbehlo :D


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • To som rad, aspoň to tu žije.. Ja si takýto nákup pre seba neviem odôvodniť.. Ale aj to je pekne na fóre, ze co človek to názor.

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Veď o čom by sme s rovnakým názorom? Vieš, mám 57 rokov, a naučil som sa, že všetko nie je len čiernobiele. A keďže sa mi voľba GETATu zdala ako správna, zmieril som sa aj s RTM


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Popravde ten RTM napis trochu odradza aj mna, ale kupodivu mi napr. Marine Militare vobec nevadi :) Inspiracia je jasna, fake to myslim nie je. Vo velkom sa to riesi len na susednom fore, napr. na WUS je komunita ovela otvorenejsia a ficia tam bez problemov aj Invicty a ine homage, niektore maju svoje vyhradene casti fora. Ta tolerancia k takmer vsetkemu (okrem echt fakeov) sa mi velmi pozdava. Mozno to bude aj poctom uzivatelov a principom "ak neviem napisat nic pekne alebo konstruktivne, nenapisem nic" :) Aspon teda ja to tak vnimam..

  • Otvorené je to tu dosť.. Majú aj puzdro bez napisu RTM.. Len stále rozmýšľam akú kvalitu čakať za 110usd

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • To nebola narazka na teba, skor taky povzdych nad susedmi :) Mam Cinu za 150usd a kvalita je ok. Rucicky kvalitnejsie ako Steinhart, puzdro spracovane +-rovnako ako Steinhart. Zafirove sklo je nizsej kvality, ale ma vnutorny AR. Lumi lepsia ako napr. Glycine alebo Davosa za 5x tolko. Stroj seagull porovnat neviem, ist ide.. :) Remen katastrofa, ale ine som ani necakal. U mna to nie je co cakat z Ciny za 110usd, ale preco to nevie spravit Svajciar poriadne za 5 az 10x tolko penazi.

  • Steinhart aj tak seka tie púzdra v China a nielen on.. Lumi mňa sklamala aj u podstatne drahších značiek ako Steinhart naposledy Breitling SO 42mm.. A Damasko

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Vsak prave. Potom prichadza ta otazka, za co vlastne platime :) Lacnym hodinkam nemam problem odpustit nejaku nedokonalost, ale cim vyssia cena tym nepochopitelnejsie to pre mna je. Odflaknut lumi, tah, nenaniest aspon vnutorny AR na sklo a pod. Potom pride Cinan alebo mikrofirma (co to v Cine vyrobi) a zvladne toto vsetko dotiahnut za zlomok ceny.