Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • takže za cenu remienku máš aj hodinky ::d ale iba voľáke detské...


    no pisu ze unisex, ale su nejake okolo 30 mm skor zenske alebo detske. aj ten remienok mi je nanic kedze je 18 mm. som sa volajako sekol, ale nevadi, nedam si kavu vonku ale doma a skore je vyrovnane :D

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Autrany prisli a velmi prijemne hodinky. Zafir, plne koncovky tahu, srobovaci tah, motylova spona..Az ma to za tu cenu prekvapilo. Indexy pekne 3D, hadzu rozne odlesky ako sa na elegantne hodinky patri. :) Ak nebudem lenivy, pofotim ich cez vikend.


    tesim sa na fotky. a na zraz by si ich mal doniest. tiez som zvazoval pre polovicku jeden model. som zvedavy na spracovanie.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • A viac nám k tomu nenapíšeš ? :mrgreen:

  • objednávka odoslaná...
    už len raz sa vyspím a budú Vianoce :mrgreen:
    hou hou hou.

    Presne viem, čo prežívaš, ja tiež zajtra očakávam kuriéra. :mrgreen: Čo tu bude u Teba? Ja niečo veľmi pekné od toptime, taký môj dlhodobejší sen.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Damasko nie, o tom som nikdy nesníval. :)) Je to značka, ktorú si ja osobne cením veľmi vysoko a s úctou,pre mňa znamená viac ako niektoré renomované (to je ale čisto osobné, nevravím, že je lepšia, ale vyrába sa v malom, čo sa mi páči), ale napríklad na fóre u susedov ju takmer úplne ignorujú a nejakej obľube sa neteší. Veď zajtra alebo pozajtra uvidíš. Teraz musím končiť, povinnosti. :hello:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Presne viem, čo prežívaš, ja tiež zajtra očakávam kuriéra. :mrgreen: Čo tu bude u Teba? Ja niečo veľmi pekné od toptime, taký môj dlhodobejší sen.


    tiež od Peťa, ale nebudú to Štajny, ako u teba. ::d

  • :amen: [quote='Matej','http:
    tiež od Peťa, ale nebudú to Štajny, ako u teba. ::d[/quote]
    Prosím Ťa, jasný EPOS ;) .[/quote]

    :amen: Tak, tak. Ale čo mathyk?

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Teraz kupuješ Laca keď ho môžeš vyhrať ? ;)

  • hej, Valencie som už mal, možno že ich budem mať opäť. :mrgreen:
    Už dlho som uvažoval o niečom na zimu - a tak po zistení že sú v zľave som neváhal - tak to budú čistokrvné pilotky. V podstate sú to tie isté hodinky ako Valencia, okrem ciferníka a ručičiek, takže by mohli sadnúť ::d aj keď jeden nikdy nevie, naštastie tu máme aj bazár. :mrgreen:

  • hej, vyzerá to tak že starý dobrý kamarát Laco sa vráti - aj keď s iným ksichtom. :mrgreen:
    a ty očakávaš ktorý model?

    Passion 3409 strieborný ciferník, budem mať ťah aj kožu na prezutie:) Práve som hovoril s kuriérom, poobede ich mám. Už sa teším. A Laco je dobrá voľba, mal som tie putovné, vyslovene príjemné hodinky.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim