Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • madmax: Prešiel som aj týmto segmentom a nemal som nikdy problém, ale zase som nekupoval hocičo. Zase je pravda, že ak by som išiel napr. na mesiac, zobral by som si iné :)

    A keď sa jej náhodou pokazia, má 11 ďalších, ani si to nevšimne ;)

  • A čo by si chcel pre ženu, potápky 600m s heliovým ventilom? Tieto majú zafír, 50m a sú swiss made. Automaty by sa jej isto nechceli stále nastavovať a naťahovať.

    Ver mi, v ženskom svete je to bomba ;)

    zene to kupovat nemusis, ale ja neodmietnem :D :D

  • a vies ze som tusil ze to bude Seiko ^^ ?

    Btw. Zene teraz ukazujes zbytocne, ma ine starosti ^^ ;)

    No, bola zvedava, co som to ZASE kupil ^^ , ze uz straca prehlad co vsetko (hodinky) uz mam :D . Nastastie stale veri (zatial este aj ja ^^ ), ze su to pri tejto inflacii dobre ulozene peniaze.

  • Tiež som tipoval týmto smerom :)

    A sú pre manželku, či pre teba, keď si jej ukazoval tú krabicu?

    Ja som mojej tiež kupoval hodinky, tentokrát Swiss Made, aby mi nezávidela už toľko a nech mám obedy a večere vždy načas ;)

    Zena hodinky nenosi, uz som jej aj chcel nejake pekne, pripadne aj "investicne", kupit, ale nechcela. Ona je na kabelky a boticky ^^ . Pripadne sperkami s diamantmi tiez nepohrdne :D

  • madmax: Prešiel som aj týmto segmentom a nemal som nikdy problém, ale zase som nekupoval hocičo. Zase je pravda, že ak by som išiel napr. na mesiac, zobral by som si iné :)

    A keď sa jej náhodou pokazia, má 11 ďalších, ani si to nevšimne ;)

    moja žena velmi na extra značkové doplnky, hodinky a vlastne ani handry nie je. hodinky má 4 ks, všetky odo mňa, z toho 1x Swatch (ležia v zásuvke s vymlátenou baterkou ^^ ), 1x Apple watch (bavili ju asi 1/2 roka a skončili v zásuvke ^^ ) a dvoje automaty, Alpina Comtesse a Longines Master Collection, ktoré nosí na striedačku, ale nastavovať ich jej musím samozrejme ja, keď som ich kúpil :D ...vo Februári na okrúhliny jej dúfam pribudnú ďalšie (zrejme posledné, keďže podľa jej slov jej netreba ani toľko koľko ich už má ^^ ), čo však ešte nie je isté, keď že už ich mám objednané 10 mesiacov a zatiaľ nechodia ;(

  • Je tomoja žena velmi na extra značkové doplnky, hodinky a vlastne ani handry nie je. hodinky má 4 ks, všetky odo mňa, z toho 1x Swatch (ležia v zásuvke s vymlátenou baterkou ^^ ), 1x Apple watch (bavili ju asi 1/2 roka a skončili v zásuvke ^^ ) a dvoje automaty, Alpina Comtesse a Longines Master Collection, ktoré nosí na striedačku, ale nastavovať ich jej musím samozrejme ja, keď som ich kúpil :D ...vo Februári na okrúhliny jej dúfam pribudnú ďalšie (zrejme posledné, keďže podľa jej slov jej netreba ani toľko koľko ich už má ^^ ), čo však ešte nie je isté, keď že už ich mám objednané 10 mesiacov a zatiaľ nechodia ;(

    Ej, to budú asi roládky 🤔🙂

  • Ved sa necerti ^^ ak jej to urobi radost tak je vsetko OK :thumbup: ja v zenskom svete nie som uplne doma a k modnym znackam nemam velku doveru ;)

    V zenskom svete je holy trinity (teda tu len 2) Hermes a Chanel. Top modely kabeliek za 30k a cakacka jak na Rolexky, resp. v tomto pripade skor ako na Nautily u PP alebo Royal Oak u AP - zapisu len "stalych" zakaznikov. Potom v tesnom zavese Luis Vuitton, Dior, Prada, Balenciaga, Versace, ... ale tu sa uz stracam :D .

    Inak Hermes a Chanel maju aj celkom pekne hodinky a myslim aj nejaku historiu okolo toho. A hodinkovy a fashion svet sa stretava v znacke BVLGARI.

  • V zenskom svete je holy trinity (teda tu len 2) Hermes a Chanel. Top modely kabeliek za 30k a cakacka jak na Rolexky,

    Ako zas toto trochu ovladam, nezijem na mesiaci :D ale za tie roky co som s mojou zenou uz viem co dokaze ocenit ;)

  • Inak Hermes a Chanel maju aj celkom pekne hodinky a myslim aj nejaku historiu okolo toho. A hodinkovy a fashion svet sa stretava v znacke BVLGARI.

    btw, ked bude mat 80 a nebude ce do ust, take hodinky Hermes ci Chanel uz za co preda ^^ ;) ?

  • Pani na niektore Hermes a Chanel kabelky sa caka dlhsie ako na Rolex a aj ich cena rastie rychlejsie a viac. Ked chce dama Hermes Birkin kabelku tak si ju pozvu na pohovor a preklepnu ju z historie znacky, pripadne poziadaju o motivacny list a zivotopis. A to si fakt nerobim srandu… bol som svedkom takeho procesu…

  • Pani na niektore Hermes a Chanel kabelky sa caka dlhsie ako na Rolex a aj ich cena rastie rychlejsie a viac. Ked chce dama Hermes Birkin kabelku tak si ju pozvu na pohovor a preklepnu ju z historie znacky, pripadne poziadaju o motivacny list a zivotopis. A to si fakt nerobim srandu… bol som svedkom takeho procesu…

    No zaplat panboh ^^ , esteze nic take nepotrebujeme :)