Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Všetci ste ma predbehli. Akurát som bol v novom butiku Tudor a Black Bay 54 majú len jeden kus na skúšanie ;(. Ale zo začiatku to vyzeralo, že mi ich idú predať. Tak som sa zapísal na ďalší zoznam. A skúšal som Pelagos 39 a skoro som ich kúpil namiesto Black Bay. Inak majú na predaj jeden kus.

  • Všetci ste ma predbehli. Akurát som bol v novom butiku Tudor a Black Bay 54 majú len jeden kus na skúšanie ;(. Ale zo začiatku to vyzeralo, že mi ich idú predať. Tak som sa zapísal na ďalší zoznam. A skúšal som Pelagos 39 a skoro som ich kúpil namiesto Black Bay. Inak majú na predaj jeden kus.

    Ale teda čakáš na BB54?

  • Uvidime este s cim prekvapi madmax,

    , takze len take drobne potesenie, ked som zbadal dobru cenu na chrone ^^

    Ziadne velke prekvapenie :), vylucne otazka dobrej ceny, inak by som to nekupoval ;) a na leto to bude celkom fajn ^^

  • aj hodzinky pribalili ako bonus :D

    spokojny som, celkom sa mi trafili ku outfitu 8)

    Watchi, ako vidím značka SEIKO ťa teda dosť oslovila ;)

    Sú krásne všetky tvoje kusy.... Niečo tie japonci vedia. Nepamätám si, či si mal so sebou GS keď sme sa stretli, ale pozrel by som ešte tú zbierku.

  • Watchi, ako vidím značka SEIKO ťa teda dosť oslovila ;)

    Sú krásne všetky tvoje kusy.... Niečo tie japonci vedia. Nepamätám si, či si mal so sebou GS keď sme sa stretli, ale pozrel by som ešte tú zbierku.

    watchnewbie Kľudne môžeme dať niekedy kávu. Tiež som videl tú zbierku, ale len tak narýchlo, nemal som zrovna moc času vtedy ?(

  • Watchi, ako vidím značka SEIKO ťa teda dosť oslovila ;)

    Sú krásne všetky tvoje kusy.... Niečo tie japonci vedia. Nepamätám si, či si mal so sebou GS keď sme sa stretli, ale pozrel by som ešte tú zbierku.

    Ani nie tak SEIKO celkovo, ako niektore ich modely 😆

    Neviem ci som uz vtedy vobec nejake GS mal, to uz je nejaky ten piatok co sme sa videli.

  • watchnewbie Kľudne môžeme dať niekedy kávu. Tiež som videl tú zbierku, ale len tak narýchlo, nemal som zrovna moc času vtedy ?(

    Velmi rad.

    Uz sme tu vlastne pred vyse mesiacom zacali dohadovat nejaky ten zraz pri pive s Pumpava, ale do toho som ochorel a doteraz nie som este ok. Ale vyzera, ze tieto tretie antibiotika zacinaju zaberat, tak mi dajte este taky tyzden.. ;)

    Mozno buduci tyzden stvrtok-piatok?

  • Velmi rad.

    Uz sme tu vlastne pred vyse mesiacom zacali dohadovat nejaky ten zraz pri pive s Pumpava, ale do toho som ochorel a doteraz nie som este ok. Ale vyzera, ze tieto tretie antibiotika zacinaju zaberat, tak mi dajte este taky tyzden.. ;)

    Mozno buduci tyzden stvrtok-piatok?

    Budúci týždeň štvrtok/piatok som v Dolnom Kubíne, takže ja môžem až ten ďalší týždeň