Steinhart Apollon

  • Pani, najde sa tu niekto, kto vlastni Steinhart Apollon? Neviem tie hodinky pustit z hlavy. Obavam sa velkosti, kedze 44mm pilotky od steinhartu mi boli dost velke, no tie som planoval nosit dennodenne do prace pod koselu. Apollony by som bral skor na volny cas a k vode...
    Ak niekto ma tento "kusok" titanu a bronzu, bol by som velmi rad, keby som si ich mohol pozriet nazivo, idealne v BA pripadne okoli.
    Nerad by som po objednani zistil, ze mi nesadnu :(
    Ak niekto mate, poslite prosim SS

    dakujem

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • To je skoda, ale mozno by pomohli aj nejake fotky na zapasti a informacia o obvode zapastia. Ak mas nejake "wrist shots" pripadne mozes popisat skusenosti s nimi, budem velmi vdacny.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Priznám sa, že fotky hodiniek nemám, príde mi to už dosť úchylné (samozrejme v najlepšom možnom význame slova) fotiť si len tak pre zábavu hodinky a ešte na ruke :hehe: . V každom prípade ich môžem zajtra alebo cez víkend cvaknúť mobilom, ak Ti to pomôže, no kvalita bude katastrófa :) .
    Čo sa týka skúsenosti, musím Ti rovno povedať, že sú to svojské hodinky. Buď si ich zamiluješ, alebo sa Ti páčiť nebudú. Ja som ten prvý prípad, iskra preskočila a patria medzi najobľúbenejšie. Na leto ideálne hodinky s množstvom variácií. Mám ich už druhý rok a stále niekto známi zahlási, "Ty máš nové hodinky" :mrgreen: . Ale možno to hovoria len zo zvyku :mrgreen: .
    Veľkosť je vec subjektívna, sú najmä vysoké, čo som ja nikdy nevnímal ako problém, mne vojdu aj pod manžetu košele (nie oblekovej ;) ) . Mám zápästie okolo 19 cm takže ja s nimi problém nemám. Čo sa týka spracovania, za danú cenu špičkové, nemám im čo vytknúť.
    Neviem čo by ťa ešte zaujímalo, ak niečo chceš vedieť, pokojne sa pýtaj, prípadne SS :) .