Clerc Hydroscaph H140 Carbon L. E.

  • Nový vlajkový model značky CLERC sa pýši mohutným púzdrom zloženým zo 103 dielov o rozmeroch 44,6 × 49,6 mm.
    Povrch púzdra tvorí kompozitový karbón CCFC (chlorofluorokarbón) a nehrdzavejúca oceľ povlakovaná vrstvou DLC.
    Nechýba ani zafír s antireflexom o hrúbke 4 mm. Všetko toto nám zabezpečilo u tohoto modelu WR 500m.

    Keď sa pozrieme na cifrník tak nám pohľad určite padne na chronograf s centrálnymi ručičkami. O život hodiniek
    sa stará kaliber C608 (28800 v/h, 51 kameňov, pohybová rezerva 44 h). A nakoniec prierez na dátum na 6. hodine.
    Pre dobrú viditeľnosť a čitateľnosť sa stará šedá zmes Superluminova.

    L.E. v názve nám hovorí o limitovanej edícií v tomto prípade presnejšie o 140ks.
    Na výber budú tri remienky a to:
    - čierny remienok z vulkanizovaného kaučuku
    - textilný popruh z polyamidových vlákien (Cordura)
    - remienok z kože louisianského aligátora.


    ZDROJ: HODINARSKYMAGAZIN

  • Na Chrono24 mají kulantně napsáno cena na vyžádání. Karbon se mi na hodinkách moc nelíbí, takže bych dal přednost jinému modelu z nabídky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mne sa páči tá vzorovaná luneta a aj ciferník je na makro fotkách veľmi pekný. No s cenou to nebude asi ružové nebude :] Keď si spomenul iný model tak sa mi tak zdá podľa web stránky že modely majú len 3 aj to všetky rovnakého dizajnu a veľkých rozmerov takže za mňa ani jeden :D

  • Tieto boli vo vianočnej súťaži, takže tie su mi veľmi známe :D (dúfam že sa nemýlim) Keď si tak uvedomím že sú to potápačské hodinky ktoré sa nosia na neopréne tak tie hodinky majú tomu zodpovedajúce rozmery :)