• Spartan tie roládky sú velice fajnové :) Dobré si vybral :)

  • Fotogaléria Rolex Submariner 16610 LV, zase raz ďakujem lordsoftovi za zapožičanie.

    DSC_0963.jpg

    U týchto hodiniek si nie som istý, ako k tej recenzii pristúpiť, keďže to nie je aktuálny model a keby som to objektívne hodnotil v jednotlivých kategóriach, asi by to nevyznelo úplne najlepšie, ešte uvidím, aký formát zvolím.

    Dnes som kompletne dotočil všetky videá, ktoré som vypísal vyššie, takže už ich budem iba spracúvať a zverejňovať, týždenne budú 2 alebo 3 videá, popravde, kvôli časovej náročnosti už ďalšie videá o hodinkách točiť neplánujem, bohužiaľ musím dať prednosť iným aktivitám :(

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Parádne hodinky a ako vždy dúfam, že sa vám to bude páčiť:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Pre mňa osobne zatiaľ najlepšia recenzia :) Tá hudba tomu dáva úplne iný rozmer :thumbup:

  • Ďakujem, ja som tiež s touto recenziou najviac spokojný, keby tak bola ešte sledovanosť lepšia :( moje novšie videá pozerá skutočne minimum ľudí, akurát v prvé dni to má akú-takú sledovanosť, bohužiaľ sa mi nedarí zaujať publikum, niekde robím chybu (alebo chyby), ale neviem kde.

    Popravde rozmýšľam, či má vôbec význam spracovať to, čo už je natočené (určite ešte bude video Tisellov, ktoré mi požičal lordsoft).

    sledovanos.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

    • Official Post

    Nevedel by to niekto spropagovať ? Okrem Refresheru (vtip samozrejme).

  • Veľmi sa do YouTube biznisu nevyznám ale myslím Spartan, že najideálnejšie by bolo pracovať pod nejakým eshopom / obchodom a točiť im recenzie v slovenčine. Možno ani nie tak recenzie ako nejaké reklamné videá krátke. Samozrejme nemusí byť slovenský ale prebojovať sa inde to nebude jednoduché.

    Možno by zabralo aj keby si mal nejakú FB stránku, tam väčšie publikum, väčší dosah, kde by si denne pridával rôzne fotky napr. týždenne recenziu a tak.

    Adam, reklama na refresheri či na kadejakej stránke by nemala z dlhodobého hľadiska asi význam. Bolo by to ako teraz.

    A možno by pomohla len zmena resp. zavedenie nového žánru. Nerobiť len recenzie ale možno nejaké crash testy (sám si sem raz postol video Certina), zábery hodiniek pod vodou, v ťažkých situáciách atď. Ale samozrejme to je časovo ale HLAVNE FINANČNE náročné.

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Propagácia na Slovensku význam nemá, jednak sú tie videá po anglicky a tu je príliš málo ľudí, ktorých by vôbec hodinky zaujímali. Propagovať to v USA, odkiaľ je väčšina divákov by možno malo význam, ale je to trochu zložitejšie. Skôr si myslím, že je problém niekde v tých videách, ľudia buď nemajú záujem o taký formát, alebo im vadí moja angličtina...

    Cez veľkú noc nad tým porozmýšľam, možno niečo vymyslím.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak rozmýšľal som čo s tými videami a rozhodol som, že kým budem mať čo točiť, videá budem robiť aj naďalej bez ohľadu na sledovanosť, predsa len to nie je komerčná aktivita.

    Zajtra bude ďalšie, viete, že seba chválim veľmi nerád, ale musím uznať, že tieto obrázky sa mi celkom páčia:

    DSC_0785.jpg

    DSC_0789.jpg

    DSC_0786.jpg

    DSC_0787.jpg

    DSC_0788.jpg

    DSC_0277.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Hodinky sú pekné určite, či ja fotky, to musia posúdiť iní (ale ja myslím, že sú z tých lepších v rámci mojich pokusov).

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • No, ja vážne neviem, ak by sa hodnotilo napríklad podľa sledovanosti, výsledok by bol, že moje fotografie aj videá sú totálna katastrofa a najlepšie čo existuje je 30 minút kecať o hodinkách pred kamerou a ani ich poriadne neukázať, stačí ich len dať na NATO strap, bez ohľadu na to, či je to Patek, alebo G-Shock :D

    #bringiton

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Spartan to nie je o tom. Videá o hodinkách sleduje úzky okruh ľudí. Hlavne vtedy, keď sa rozhodujú kúpiť či nekúpiť. Keby si chcel zvýšiť sledovanosť tak, aby to bolo aj možno finančne zaujímavé, musel by si vo videu popri hodinkách ošklbať tri kačice, rozpíliť dva mobily, zatancovať hore-dole bez, rozbiť niekomu hubu a skočiť dole hlavou z prvého na betón. Taká je doba :pleur4:

    A stitch in time :D

  • Práveže sú kanály o hodinkách, ktoré majú desiatky tisíc odberateľov a to sú práve tie, kde sa len kecá a buď sa ten človek snaží pôsobiť neskutočne sofistikovane alebo nadáva každých 20 sekúnd (viete, ktorých myslím) ale toto mne nijako neimponuje a určite nikdy nebudem robiť videá, ktoré by som ja sám nebol ochotný pozerať + klickbaity typu top 10..., 5 thinkk that I hate...

    + jeden spravil vynikajúci ťah, keď nechal nové požičané Rolexy na streche na aute, ktoré potom prešlo iné auto, začal plakať pred kamerou a prosiť ľudí, aby sa mu poskladali na zaplatenie škody, čo samozrejme spravili a ešte mu začali posielať hodinky zadarmo, aby už nemusel plakať. Týmto získal asi 1000 odberateľov.

    V ostatku máš úplnú pravdu (bohužiaľ)

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • bejduko to je všetko pekné, ale problém vidím v tom, že akokoľvek podporíme Spartan v jeho snahe, treba sa poobzerať po zdroji hodiniek. Už to tu niekto spomenul. Treba sa naviazať na dajakého predajcu - ov a robiť mu recenzie. Inak to bude dlho dlho na báze amaterizmu ( aj keď kvalitného ) a naše like sú málo :pleur4:

    A stitch in time :D