tomashko Učeň

 • z Bratislava
 • Členom od 7 Dec 2014
 • Posledná aktivita:
Príspevkov
44
Získané "Páči"
93
Bodov
551
Zobrazení profilu
307
 • Hello dear,
  Am Miss Nafia,i come across your page and want us to be friends,i don't know how you may feel about it and at the same time,i am sorry if i do Embarrass you because i never wanted to.If you don't mind,write me through(nafiasalva@hotmail.com)for more about me and pictures.Thank you as i awaits your kindly reply.
  Nafia.

  Ahoj drahý,
  Som slečna Nafia, narazím na vašu stránku a chcem, aby sme boli priatelia, neviem, ako by ste mohli cítiť, a súčasne je mi ľúto, ak vás urobím Embarrass, pretože som to nikdy nechcel. Nezabudnite, napíšte ma cez (nafiasalva@hotmail.com) o viac o mne a obrázkoch. Ďakujem vám, keď očakávam vašu láskavú odpoveď.
  Nafi.
 • Ahoj, pýtal si sa kde som mal TH v servise. Ja som ich zaniesol do TH butiku v Eurovea BA a oni ich poslali do servisu Ľ. Nagy v Galante spiritslovakia.sk/tissot/index…=article&id=88&Itemid=108 taktiež som si ich prevzal aj v Eurovea
  Trvalo to asi mesiac a spravil mi komplet servis, vyčistenie a premazanie strojčeka, mal som poškodenú korunku tak ju vymenil, samozrejme tlaková skúška, tzn. výmena všetkých tesnení a ešte preleštenie náramku a hodín. Ešte boli aj na vibrografe aby skontroloval ich presnosť. V cene je záruka 1 rok na funkčnosť hodín. Dával som ich do servisu po 5-tich rokoch, už meškali asi 15-20 s za deň.
  Cena bola 350 €, takú istú cenu som mal aj na Omegy, keď som ich mal v servise u jeho brata v R. Sobote
  • Ahoj, ďakujem ti za odpoveď. Vyriešil som to v podstate obdobne len s tým rozdielom, že som bol v Galante osobne. Obsluha bola však veľmi amaterska, ale hodinky su aspon OK. Pekný deň

Letisko Sliač