Príspevky od anderson

  Súhlasím , špecifické chute , čítal som pár článkov , píšu to dokonca aj tu. Ceny potravín sú + - rovnaké, pri väčšom nákupe možno o 10-15% zaplatím viac v AT, za čo mám v košíku o xy krát kvalitnejšie potraviny. Ako poznám vynaliezavých sk obchodníkov isto by sa tieto kvalitnejšie automaticky odzrkadlili v cene . Ide o to vedieť predať svoje potraviny, t.j. zamedziť dovozu bordelu a predávať domáci tovar ktorý bezpochyby na SK je. Nutella, Ariel, Milka som samozrejme na mysli nemal.

  Rakušania žijú podla toho, doma zarob , doma míňaj. Ibaže to už je iná téma. Trochu o myslení a tam je ten rozdiel ešte priepastnejší ako pri tých potravinách. Bohužiaľ.

  Potraviny v AT sú naozaj veľmi kvalitné. O tom bez debaty. Ked si nohy po kolená zoderieš nenájdeš potraviny z Polska napr. Asi 80% tovaru je výlučne domácich. Zbytok poväčšine z DE. Práve preto je pre mňa nepochopitelné ako sa na SK obhajuje polský dovoz tým že je volný trh a nič sa s tým nedá robiť ak poliak chce môže predávať. Ako poznám poliakov velice radi by sa presadili aj napr. v AT , ibaže pes bude zakopaný zrejme inde.

  Odpad zo západu na východný trh. Dobrá téma, ale minca má dve strany. Kvalita stojí peniaze. Žil som na SK dosť dlho aby som vedel čo je merítko pri výbere tovaru a potravín zvlášť. Ano cena. Daj tú nemeckú Milka čokoládu na regál a na vedlajší tú súčastnú ibaže o 40 centi lacnejšiu. Čo myslíš ktorá sa predá skôrf?

  Aj na SK sú kvalitné potraviny, no ako som spomenul zabíja to cena. Kúpischopnosť je žiaľ ešte stále veľmi nízka, a ak aj je, myslenie je inde. Toľko asi .

  Nikoho tým nechcem uraziť, je to len môj názor

  Prístupové konania sú v polovici cesty, po tomto referende ako som bol spomenul si zatvorili dvere. Samozrejme bez Turkov lepšie ako s nimi v rámci EU ibaže Turecko je členom NATO . V poslednom čase je vodca Erdogan , od dnes prakticky všemohúci na Putinovej strane . Pred pol rokom si títo dvaja na meno nevedeli prísť. No nechajme to radšej .

  Nieje to tajomstvo žijem v AT, Oberösterreich

  Týmto si pravdepodobne pribuchli dvere do EU. Erdogan otáča kurz svojej krajiny na východ. Taký "darček" ovšem EÚ rusákom iste rada poše. Kremeľský Diktátor môze Turkom posielať zastarané technológie tovar, nekvalitné potraviny alebo Turkov naučiť piť vodku vo veľkom. Problém je že Turecko je člen NATO.

  Podelím sa aj ja teda
  Burson Audio HA-160 + Dac Musical Fidelity m1, AKG K 702, kable Wireworld Ultraviolet 7
  Pred sluchadkami Rotel RA 05 + Kef Q7 , neskôr BVaudio A300SE + Focal Chorus 807V kabliky Mig Terminator 5
  Pre pokoj v rodine sluchatka. Už ani na tie mi nezostáva čas, možno zase cez sviatky pôjdu z krabice

  Neviem či nespamujem , forum je predsalen o hodinkach , ak by mal niekto záujem táto zostava je komplet na predaj , výhodne. Ak sa to nehodí prosím o zmazanie , ďakujem

  Seiko SKX009J Vs SKX009K

  Keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté

  Externý obsah www.youtube.com
  Obsah vložený z externých zdrojov sa nebude zobrazovať bez vášho súhlasu.
  Aktiváciou externého obsahu súhlasíte s tým, že osobné údaje môžu byť prenášané na platformy tretích strán. Viac informácií o tomto sme poskytli v našich zásadách ochrany osobných údajov.

  Ak by sa niekomu válali nepotrbné Seiko 5 SNZF15K1 , alebo SKX 009K2 za dobrú cenu, dajte vedieť. Nemusí byť top stav, chcem to do práce, ale zas ak sa na tom klepali rezne tak to už nie

  Ďakujem

  Vrátim sa trochu k tomu remeňu, Spartan píšeš BT0714, čo je 20mm, nech to meriam sprava či zľava neviem celkom určite , podla všetkého mám 21-21,5mm. Mám totiž možnosť veľmi výhodne kúpiť BT0717, čo je 22mm. Neviem to pred kúpou vyskúšať pretože by som ho musel iba objednať, kúpiť naslepo. Obávam sa však či tam tých 22mm narvem. Model mojich hodín je

  WAZ1010.FC8197 , remeň by mal sedieť presne na modely WAH1010, WAH1011, WAH1012, WAH1013, CAH7010, teda nie som si istý či aj na ten môj. Dostanem tu jednoznačnú odpoveď áno či nie?

  Jená sa o toto- http://www.authenticwatches.co…-bt0717.html#.WLqU6xg3au0

  Neviem na čo ešte čakáš, záruka platí , neviem ako je to v Norsku ale isto min. 2 roky, od predajcu Ak sa má niečo posr.., tak sa to pose.. hneď a ako bolo spomenuté vyššie, pozáručný servis ti spravia hoci kde. Ak sa ti tak páčia objednaj