• http://www.authenticwatches.com
    Super značky, super ceny.
    Až 75% zľavy u vybraných modelov.
    Ak ste niektorí na fashion hodinky, majú tam napríklad pánske diamantové Gucci hodinky zlacnené o pár tisíc. :mrgreen:
    A nájdeme tam aj oblúbené hodinky hodinkomaniakov ako sú Hamilton, Longines, Oris,...

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 2:26 PM).

  • Tú odvahu beriem vtom, že poznám ludí, ktorí si odtial objednávali a no problem. :modo:
    A ja keď budem konečne rozhodnutý, tak možno práve odtial, je to vážne výhodné. :ghee:

  • "ivan_989" wrote:

    Nuz ja som precital zase dost prispevkov od ludi ktori mali s tymto eshopom krajne negativnu skusenost a preto som bol zaskoceny tvojim odporucanim..

    Tak všade sú + a - ak teda máš s týmto e-shopom zlé skúsenosti, tak sorry, ja som to myslel dobre. :/

  • Ja osobne viem odporucit akurat eshopy kde som aj nieco kupil. A kym som sa odhodlal nieco kupit tak som lozil po internete a hladal eshopy o ktorych sa pisalo len pozitivne a az potom som to skusil aj ja. Davat vrele odporucanie na zaklade toho ze mam sprostredkovanu skusenost a popri tom sa o tom eshope pise aj kopa negativnych informacii sa mi zda...lahkovazne.

  • "misoo" wrote:

    Ja by som toto vlakno kludne vymazal. Bezpecnost nakupov je podla mna nadradena akymkolvek zaujmom, tak by som tu vkladal vyhradne odporucania na eshopy s ktorymi mame len osobne skusenosti!


    Rozumne riesenie

  • Ja viem, že authenticwatches majú prevažnú väčšinu pozitívnych hodnotení ale tiež som počul aj pár negatívnych.. Samozrejme, nikto nie je dokonalý a skoro na každý obchod sa nájdu aj negatívne hodnotenia. Ale ja som čítal niekde na fórach, že poslali zákazníkovi iba prázdnu krabičku.. 8| V žiadnom prípade ich však nechcem haniť, pretože človek nevie čo všetko za tým je. Možno sa obdaroval nejaký colník alebo to bol iba zlomyselný zákazník.. :cote:

  • "misoo" wrote:

    Ja by som toto vlakno kludne vymazal. Bezpecnost nakupov je podla mna nadradena akymkolvek zaujmom, tak by som tu vkladal vyhradne odporucania na eshopy s ktorymi mame len osobne skusenosti!

    Veď práve o to ide. Ak by som to hodnotil iba na základe nejakých komentov z netu, tak by som tu nikdy nič také nepridával. :pascontent: