Putovne hodinky na pokusy

  • mam taku dilemu :] velkostne mi to bude urcite male, dokonca aj pri kompromise ako s minulymi Seikami, tak to bude tentoraz asi bez mojej ucasti.. ak by boli ale väcsie, tak to odradi mnoho inych zaujemcov, takze mi ostava len :pleur4: ....... :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "Alexion" wrote:

    Tie orienty od misa su vau. Za tie by som hlasoval. Vobec... celkovo ma potesia skor taketo lacnejsie znacky z daleka. Alebo napr aj tie seiko ... model neviem z hlavy... s tou modrou lunetou. Miso, ved dopln ma ty vies. Za par supov si take hodinky rad ponosim. :cool:

    odoslané cez ťapku

    myslel som tento model

    cretino - ved sa trochu odosobni. ponosis mensi model a co, ved sa zase vratis k svojim loparom. mne tie putovne posledne putovne seika boli trochu velke ale dal som to :)

  • "cretino" wrote:

    mam taku dilemu :] velkostne mi to bude urcite male, dokonca aj pri kompromise ako s minulymi Seikami, tak to bude tentoraz asi bez mojej ucasti.. ak by boli ale väcsie, tak to odradi mnoho inych zaujemcov, takze mi ostava len :pleur4: ....... :hehe:


    podla mna by si to mal prehodnotit. je to jedinecna sanca vyskusat si mensie hodinky za velmi nizku cenu :) ja som v tomto pripade ochotny ist az do 44mm :) ostatne velmi rad by som vyskusal nieco s unitasom!

  • dobre hovoris janko. cretino nevahaj!
    no a ten v com by ten unitas bol ? obavam sa ze cena pojde nad limit, jedine ze by niekto venoval do placu jazdene pilotky... :cote:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • ved to, aby sme mohli dobre odhadnut realisticky ciel, musime vediet kolko sa nas asi nazbiera... v podstate by mi nevadilo ani keby sa prispieva trosku viacej. ved je to predsa loteria v ktorej bude mat kazdy celkom slusnu sancu :)

  • Som za tie pilotky Laco a ked ide o prispevok,tak 20 eur by sa este dalo,ale neviem,ci budem moct viac. Predsa som len student a dat taku sumu za vyskusanie hodiniek... :)

  • "TheBP" wrote:

    Som za tie pilotky Laco a ked ide o prispevok,tak 20 eur by sa este dalo,ale neviem,ci budem moct viac. Predsa som len student a dat taku sumu za vyskusanie hodiniek... :)


    Nie len vyskusanie. Na konci ich predsa niekto vyhra v zlosovani :)

  • mali by sme spraviť zoznam istých členov čo do toho pôjdu, a potom sa iba zúčastnení dohodneme na nejakom modele - samozrejme každý musí spraviť kompromis či už vo veľkosti, alebo design-e.
    Hláste sa kto do toho pojde určite.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  • Musím preštudovať príspevky, ale dnes čertovský oblek, zajtra zabíjačka, potom opička a v nedelu som tu... ale idem do toho. Som kľudne za Orient alebo Seiko, nejaké zaujímavé, neokukané. V týchto značkách nemáme čo pokaziť. Porozmýšľam nad niečím alternatívnym počas víkendu.
    Len by som mal možno dotaz aby sme to neurýchlili a dohodli sa. Napr. aj v tom, že každý zúčastnení by ich mohol mať aj dlhšie, ako kto bude mať chuť samozrejme.
    EDIT: a cca, teoreticky ak by nás bolo napr. 15 duší (verím že aj viac), každý po 10 evrodukátov tak spolu máme 150€ čo je slušné predsa.

    Edited once, last by mapo (December 6, 2013 at 7:29 PM).