TAG Heuer Carrera Automatic 39mm

  • Máš asi pravdu... :happy1:

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "cretino" wrote:

    ked si pisal, ze pri hodinkach v tej cene neznesies, aby v nich tikala ETA, pripadne Sellita

    noo to sme sa veru nepochopili :mrgreen: ...nemyslel som to tak ze neznesiem stroj ETA....praveze nemam nic proti..ved sama 2824rka mi tika v mojich..skor som to myslel tak, ze osobne by som bol hlupak ak by som dal za 2824 nemalych 1600 eur...za taku cenu by som hladal skor uz spominanu hodnotnejsiu variantu ETA s vacsou "vydrzou", mensimi odchylkami a pod. :)

    takze sa uz chapeme...a pekne si to napisal :merci:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Cretino, pacia sa mi Tvoje riadky. V literature sa to niekedy nazyva "pseudoluxus". Ale pretoze nie vsetci mame, resp. sme ochotni zaplatit za hodinky 5 kEUR a viac, su tu tieto riesenia v podobe "strednej triedy". Ale nic v zlom, TH, RW, ML, FC, Longines atd su dobre znacky s perfeknym imidzom a urcite by som sa nehanbil ich nosit aj s ETA kalibrami.
    A prave tento model, od ktoreho sa odvija tato diskusia, je naozaj velmi pekny a elegantny.

  • Sú pekné, jednoduché a elegantné, ale 1600€?
    Keď si ich porovnám s tými Tag Heuer, čo som bol pozerať vo Viedni, tak za 1600€ by sa tam našli aj "s vodotryskom". :mrgreen:
    Jeden môj kamoš si tieto kúpil, ale pod 1600€, takže treba pozreť, kde za kolko majú. ;)

  • chalani,

    planujem do buducna utratit cca 1500 Eur za hodinky a tiez sa mi zda,ze dat tolko penazi za ETA caliber,ci uz modifikovany alebo nie, je vela,
    takze okrem NOMOS a SEIKO este ake zancky s inhouse calibrom by sa dali zohnat za uvedenu sumu?

    Seiko SKX007,CERTINA DS-1,CASIO GW M5600