• vobec netuším v podstate mi je to jedno lebo ak nič nenájdem pôjdem možno do nových ale to asi nie lebo u mňa sa hodinky dlho neohrievajú tak neviem .... nehambite sa ponúknuť, maximálne poviem že nie ... :)

  • Fermuello a nechces tie moje Laco? ;)
    Certiny uz asi definitivne pojdu, dnes cakam na zaväzne potvrdenie kupy, resp. v inom pripade stoji dalsi zaujemca v rade... Nevymyslime to nejak?

  • Tak nie je od veci sa pozriet na "srdce" hodiniek. Ten clanok o quartzovych Tagoch s fotkou toho shitu, co sa v nich doslova skryva ma šokol.
    Ja som mal jednu taku skusenost, aj ked strasne davno, predavno. Mal som Roamer, swiss army model nejaky, quartz, dvoj baterkovy (analog+digi). Ked dosli baterky, zasiel som za hodinarom na vymenu. Ten neskryval radost, ze sa mu dostali do ruk a vravel, ze Roamer ako znacku vzdy uznaval a ze sa tesi, ze ich ma realne v rukach a moze sa v nich "pohrabat". Ked ich otvoril, len mi ukazal vnutro s tym, ze takto sklamany davno nebol... Ale tak, bolo to ozaj davno, mozno 15 rokov. Hodinky mam doteraz a slapu na jednotku, ked sa na ne raz mesacne pozriem :)

  • tiel Laco a plast vovnutri som videl tiez, to chapem preco nemali priehlad.. otazka ale je, preco hodinky s automatom (napriklad spominane Sinn s Valjoux 7750) nemaju vzadu priehlad, takuisto automaty od omegy a kopec dalsich.. podla mna je to krasny pohlad a prave ten ako jeden z faktorov u mna zavazi pri kupe hodiniek.. co ma clovek z toho ked vie, ze ma na ruke strojovnu jak svet a vidi ju maximalne v servise po X rokoch co tie hodinky vlastni..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Tak to sa ti tak skoro nepodari pozhanat a ak predsa, tak to musis byt velmi rychly, lebo na jedno nemenovanom fore som sledoval tieto dve znacky, pretoze som mal zalusk na jednu z tychto znaciek, lenze ak ich uz chce niekto predat, tak ich preda velmi rychlo, niekedy tam nie je ten inzerat ani hodinu a uz su rezervovane...takze v tomto skor nove ako pouzivane

  • tiez mam ten pocit, ze to tam ide jak capovane pivo na kupalisku :) tie nove po "zlave pre clenov s prispevkami" nevychadzaju o moc drahsie ako na ceskom fore predavane pouzivane.. aj by stalo za to objednat nove si myslim

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    tiez mam ten pocit, ze to tam ide jak capovane pivo na kupalisku :) tie nove po "zlave pre clenov s prispevkami" nevychadzaju o moc drahsie ako na ceskom fore predavane pouzivane.. aj by stalo za to objednat nove si myslim

    presne tak, radsej si doplatit tych par eur navyse, lebo nove je nove a pouzivane sa nepredavaju o vela lacnejsie ako stoja samotne nove

  • Tie značky si fakt pomerne slušne držia cenu. Pokiaľ by som kupoval auto s tým, že má najazdené 10 tisíc km ale cena klesla o 30 %, tak to už podľa mňa stojí za úvahu, ale v tomto prípade (s využitím hodinkomaniackej zľavy) ušetríš iba pár eur avšak nebudeš mať novú záruku. Samozrejme ale, je to na tebe. Iná vec je keď nájdeš kus s rapídnym rozdielom v cene. Ten už ale asi nebude v dobrom stave.. :triste1: