longines master collection moon phase

  • Cafte maniaci :) .Potreboval by som poradit,mam velmi vyhodnu ponuku kupit hodinky znacky Longines Master Collection Moon Phase stare su dva roky ale vyzeraju ako keby mali mozno pol roka,su bez skrabanceka len remienok je troska z vnutornej strany vyblednuty a presitie uz nieje na niektorych miestoch biele ale sede.Bol to vzdy moj sen vlastnit tieto hodinky a kedze za chvilu mame jeziska tak si spravim radost.Este si musim ale najst dovod pre manzelku preco opat hodinky, :) ..Vsak to pozname viaceri :hehe: :hehe: Moja otazka ale znie,resp prosba co presne znamena ta mesacna faza?Hladam to aj na webe ale anglictina nie je moja domena :/ Pre istotu ktory nepoznaju tento typ pridam aj ilustracne foto..A dakujem za vase nazory :super: :super:

  • remienok neries, ten vymenis kedykolvek... hlavne aby hodinky boli OK :)
    inac k tom u mesiacu : malo by sa to menit plynulo nie? kazdy den by mal tvar mesiaca viditelny na hodinkach korespondovat s viditelnou castou mesiaca na oblohe, ci?

  • To závisí od hodiniek, či používajú pre znázornenie fázy piktogramy alebo vierohodnejšie znázornenie cyklu mesiaca. Čo som mal možnosť vidieť, tak sa aktualizuje denne, podobne ako dátum.

  • No uz sme komunikovali cez mail.Som mu napisal presny typ a predstavu ako by mal remen vyzerat.Od objednavky to trva tri tyzdne.Co som cital recenzie tak Sima je jeden z top.Skoda,ze ta Praha je od ruky:))