výytava hodiniek Incheba 2012!!

  • Chlapci ked som bol na tej vystave tak som si doniesol neake katalogi ... junkers , zepelin vostok seiko ale poradte mi kde by som mohol dostat katalog stenhart???? diky

  • Zdravim vsetkych,

    nizsie uvadzam zopar postrehov z vystavy v Inchebe

    Ja som na vystavu v Inchebe siel cielene, no neocakaval som ziadne zazraky. Pred samotnou vystavou som si prezrel na stranke Incheby vystavovatelov, takze som vedel co mam asi ocakavat. Chcel som vidiet Edoxy a Zeno-Watch Basel.

    V pripade Edoxov som bol totalne sklamany, pretoze to co som videl tam nebola prezentacia znacky. V ktoromkolvek obchode predavajucom znacku Edox toho clovek vie vidiet viac ako na tejto vystave u vyhradneho dovozcu znacky.

    K stanku Veľkoobchod Vláhová Jasněna, s.r.o. som pristupoval s malu dusickou. No nakoniec som ich predsa videl: Zeno-Watch Basel. Mali v stanku aspon zopar kuskov, z ktorych si clovek moze urobit obraz o tom, ake prevedenie hodiniek od tejto znacky moze ocakavat. Bohuzial som si ich nemohol vyskusat, vystavovatel akosi nejavil zaujem.

    Dalsou zastavkou bol stanok CD export - import. Tu som chcel vidiet rusku znacku Denissov o ktorej hodinky by som mal zaujem. Nakoniec sa podarilo hoci iba v jednom kuse, ktory som drzal v ruke. Musim povedat, ze sa jedna o fakt najkvalitnejsiu a najprestiznejsiu rusku znacku. Prevedenie hodiniek je na vysokej urovni. Prikladam aspon jedno foto:

    Este viac som sa potesil, ked som u nich nasiel hodinky Alexander Shorokhoff. Na stranke http://www.alexander-shorokhoff.de/ vyzeraju kusky tohoto pana velmi lakavo, no v reali je to omnoho lepsie. Jedny z nich by som urcite bral. Tento pan stoji aj za projektom Poljot International - tiez pekne kusky.

    V rozhovore s panom Cekunovom som sa vsak dozvedel smutnu spravu. Producent kalibrov Poljot firma MakTime skrachovala a z jeho vyjadreni to vyzera tak, ze tieto kalibre skoncili, co je skoda. Kaliber 3133, a 3105 je pouzivany aj nemeckymi znackami Junkers resp. Zeppelin.

    Zostavaju este cesky bratia, ktori prezentovali znacky Junkers a Zeppelin. Vidiet tieto hodinky nazivo bolo celkom fajn. Slusne mechanicke hodinky za primeranu cenu. Teraz uz by som nemal obavu objednat si nejake hodinky z ich produkcie cez web, kde sa prevazne predavaju. V kamennych obchodoch sa mi ich zatial nepodarilo vidiet nazivo.

    Celkovo musim skonstatovat, ze vystava bola biedna, no to co som videl ma potesilo.

    Martin

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133