výytava hodiniek Incheba 2012!!

  • Čakáme na tvoj report. :)

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Takze Report ;)
    Bol som prvy krat na niecom takom a ja som bol spokojny. Hned na zaciatku bola firma ktora distribuje Seiko mali vsetky mozne modeli a chlapik bol velmi ochotny a porozpraval sa povedal o modeloch ktore koncia o novych ktore nastupia atd. No a potom velmi pre mna super, dvaja starsi pani z ciech v stanku Classic Watch predstavovali Junkers a Zepelin no a to ma fakt chlapci, vedeli komplet vsetko o kazdom modeli o strojcekoch ake su kde o plusoch a minusoch a samozrejme pre mna ako benjamina ... :D vo svete hodiniek velmi povzbudilo a mimo ineho mi aj dali poskusat neake tie modeli a prakticky poradili aku velkost by som mohol mat aj podala veku co sa hodi mladsim co starsim. Proste im davam 10 bodov :super: . No dalej nasledovali rozne ine stanky od Prim az po Itas. Niekde boli skusenejsi ludkovia co aj nieco vedeli a inde zase mile fesandy ktore sa aspon pekne usmiali ;) . Tak a na koniec som si nechal Vostok :) vysoka mlada dama ktora vedela co to o hodinkach ale prekvapenie ked prisiel za nami Rus ktory sa lamavou slovencinou :super: zacal s nami rozpravat spravil velky dojem uz len tym ze to bol rus ::d a vedel celkom zaujmavo rozpravat aj o historii znacky ako stary Vostok zkrachoval kvoli neplateniu neakej velkej spolocnosti a tak pan ktory bol riaditel stareho Vostoku z dvoma kuframi hodiniek ktore mu ostali musel ako pocestny predavat kade tade a pomali sa schopit a nakoniec zalozil on a neaky jeho kamosi aj z europy zalozili firmu VOSTOK EUROPE. Dobre sa to pocuvalo rusko-slovencinou no a tak to bolo asi tak vsetko boli tam aj sperkary aj kade jaky kamienkary dalo sa na to pozret ale priorita boli Watch :) a ja som bol spokojny. urcite mnohym z vas by to nestacilo a tesite sa do Viedne ale ja som zatial spokojny aj s touto vystavkou. Ps sorri-y ::d za garamatiku pekny den hodinkomaniaci.

  • "posol33" wrote:

    ked prisiel za nami Rus ktory sa lamavou slovencinou :super: zacal s nami rozpravat ...


    To bol pán Čekunov z BB :hehe: . Okolie BB zjavne priťahuje charizmatických predajcov hodiniek, že šéfe? :mrgreen:

  • Heh, možno na tom niečo bude :] Ale k veci, čírou náhodou som sa dostal na tú našu výstavu aj ja. Som rád, že som ta nešiel cielene, pretože za veľa to nestálo. Tak ako píše posol, zopár zaujímavých značiek sa našlo, napríklad spomínané nemecké Junkers alebo Zepellin, no viac ma oslovili Junghans. Keď som tam však bol ja, tak nikto v tom stánku nebol, takže som sa veľa nedozvedel :triste1: Ešte klasické ruské hodinky a pán Čekunov. Inak nic moc.. :nono:

  • "Alexion" wrote:

    tak nakoniec nelutujem ze som ostal doma


    ...a veru mozes, vies ako bolo tento vikend vonku pekne? Svatomartinske jarmoky, mlade vinko, romanticka atmosfera v parkoch plnych zlateho listia, skoda ostat doma.. :malin1:

  • posol33 :super:

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • ja som svoj cieľ zásobiť sa časákmi o hodinkách splnil, plánujem sa tu najbližší rok robiť múdry :modo:

    nemal som ale šťastie na ochotných a komunikatívnych predajcov, vrcholne som bol sklamaný napr. z toho, že jeden nemenovaný český top výrobca vraj nemal možnosť otvoriť vitríny, aby som si mohol časy chytiť do ruky ... :nono: