• Zdravim kolegov z okolia (Kosice idealne). Nezvycajna prosba. V piatok idem na jednu pomerne dolezitu akciu a akosi...si neviem predstavit situaciu, ze by som mal byt bez hodiniek.
    Kedze sa dost sustredujem na Seiko potapky, resp. Ananta mi pod koselu s manzetovymi gombikmi nevojdu, podobne Orient Star GMT a okrem MM300 uz ziadne poriadne hodinky nemam.... napadlo ma nezvycajne riesenie, ci niekto nemoze pozicat nejake oblekovky. Ale nieco vkusne teda by to mal byt :) ale zase Patek to byt nemusi :) Moje prve primky by boli ok relativne, ale tak chapete, ze to nejde.
    Kebyze...poslite mesidž a skusime nieco vymysliet. Dik.

    P.S. Ja som serioznost sama, takze bez obav (alebo zaloha, alebo cokolvek v ramci dohody)

  • Ja by som ti vedel pozicat svoje vintage JLC, ale som "az" z PP a druha vec, remen z jasterky je na ceste z Deutschlandu a do piatku by to asi nestihol, rad by som si pozical MM300 ::d alebo GMT :)

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Tommy, dik za ponuku. V normale by nebol problem do PP zabehnut, ale tento tyzden mam taky plny, ze hruuuza.
    A na vine som si sam :) na prvom zraze, co sa organizoval v KE som nebol, to som mal nieco rozrezane u doktora a druhy mam pocit, ze sa aj zrusil, ale to som aj tak bol v Nemecku...a tak okrem fermuella nepoznam nikoho.

  • Nazdar fermuello,
    mas ich na tahu, alebo na kozi? Ja som si dnes neplanovane zaobstaral Seiko Landmonster :) a cakam na Seiko 6309-7040 :)
    Akurat k oblekovkam sa akosi neviem dokopat... Inak musime asi dat nejaky maly meeting, ktovie co vsetko sa dozviem....

  • ahoj su to tie co predaval vrcan a shag, nakoniec skoncili u mna su na tahu ale mam aj dake koze pripadne nie je problem kupit nieco v auparku, cislo na mna mas. Mozme sa stretnut a si ich vyskusas ....

  • Dakujem za ochotu, ale teraz som dosiel z prace, cely den mimo KE, takze skrt cez rozpocet samozrejme.
    Holt, raz bez hodiniek vydrzim...resp. nieco narvem pod koselu :modo: