• Rovnaké ako nosí Rytmus-jedinečný kus na SR , podobné na SR,ČR nenájdete!! :malin1:
    Fotka s eurama jako od 15 letého fakana, Topoĺčany sa otriasli :super:

  • Kto by či by šiel s potencionálnym kupcom aj na overenie pravosti do klenotníctva :D Fotka s € ukradnutá z rytmusovho FB :D

  • Nezdajú sa vám nejaké lacné ? 35 000 .. veď normálne B sú v cenách ktoré sú podobné.

  • já si myslim, že je to jedno, jestli si to někdo koupí, tak je to stejnej magor jako ten co to nabízí a v tom případě bych se ani nedivil, kdyby nešel na ověření. Ještě líp, poslal bych mu prachy na účet a těšil se, co že mě to přijde za démanty :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Honzo to je jasné ak vravíme o to m čo sme videli na bazoši. No ja som myslel normálnu originál verziu. Tá sa mi zdá že sa predáva za pomerne lacný peniaz.

  • ak je 65CT označenie toho že je tam 65 karátov tak to je asi odrb, to by stáli daleko viac ako 35.000. a aj keby to bolo označenie karátov tak 65 je fakt veľa. a aj keby to boli origo diamanty a mali 65 karátov, tak je to úplne základný najlacnejší výbrus najlacnejších čiernych diamantov.

    a ináč takto si do*ebať breitlingy <X

  • Toto je taky strasny nevkusny humus, ze to ani nie je mozne. Bez kuska estetiky.
    Na taketo tu mame pekne vlakno, len ci ten odpadkovy kos to vobec znesie :mrgreen:

  • Rovnaké ako nosí Rytmus-jedinečný kus na SR , podobné na SR,ČR nenájdete!! :malin1:
    Fotka s eurama jako od 15 letého fakana, Topoĺčany sa otriasli :super:

    pozeram, ze v Topolcanoch maju skusenosti s eurovkami na stole :happy1::happy1: