Pomoc/Rada - nefungujúce prihlásenie do fóra

  • Chcem sa opytat technicku otazku pre admina / moderatora;

    Neviem ci to tak ma byt, ale nemozem sa prihlasit na forum cez Mozilu Firefox. Pouzival som Chrome, ale presiel som na Firefox, a hoci som ju zvolil ako novu domovksu stranku so vsetkymi heslami, zalozkami a kadecim, stale mi robi problem sa sem prihlasit. Po zadani nicku a hesla mi sice napise, ze som uspesne prihlaseny, no v zapäti po tomto ohlaseni ma hodi na neprihlaseny stav. V com je problem?

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Hm.. fakt netuším v čom je problém.. Ale mne robilo presne toto cez Operu mini v mobilnom telefóne. Skús si prosím ťa vymazať históriu prehliadania a aj cookies, možno to pomôže. Ja si ale myslím, že to bude nejaký problém na strane servera ako na strane fóra. Skúsim ich teda kontaktovať, či sa s tým dá dačo robiť.

  • problem vyrieseny...vymazal som cookies....dakujem vam za radu! :super:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Háj, vedúci!

    Ja som kedysi hlásil problém s prezeraním a vkladaním príspevkov. tak hlásim, že po nainštalovaní service packu 2 mojich Oblokov Vista už všetko šlape ako hodinky :super:
    Takže občas sa pokúsim vložiť nejaký zmysluplný, nech mám tie zľavy :taré1:

    "esqueleto" wrote:

    Hm.. fakt netuším v čom je problém.. Ale mne robilo presne toto cez Operu mini v mobilnom telefóne. Skús si prosím ťa vymazať históriu prehliadania a aj cookies, možno to pomôže. Ja si ale myslím, že to bude nejaký problém na strane servera ako na strane fóra. Skúsim ich teda kontaktovať, či sa s tým dá dačo robiť.