• Nazdar,pred pár rokmi som dostal od starkej ako darček na narodeniny tieto hodinky,časom sa začali "kaziť" teda neukazovali správny čas,tuším sa ponáhľali aj o 7 min ! :( Boli to teda poriadne drahé hodinky,myslel som,že to už budú ukazovať nenormal presne bez chyby čas,no opak je pravdou,odniesol som ich aj do hodinárstva s odpoveďou baterka v hodinkách má dostatočne veľa V-tov,že baterka nie je zlá,potom na druhýraz som znova odniesol a zasa premerali,že baterka je ok,tak ich vzali a že ich vyčistia v nejakej ultrazvukovej vaničke či v čom,potom som šiel pre ne no výsledok tiež bol biedny stále ten problém. Potom sa odniesli znova a už povedali,že už nevedia čo s nimi. Čo myslíte,kde môže byť problém? ďakujem veľmi pekne vopred. Lebo fakt mi je ich veľmi ľúto sú krásne titánové a ešte hlavne tých vyhodených peňazí mi je ľúto.

    Pre predstavu obrázok:

  • Myslím, že takto nadiaľku ti odpoveď nikto nedá, ale vidím to tak na výmenu strojčeka, v servise by to mali vedieť, aspoň by ti mali ponúknuť riešenie - nejaké ... Čo sa týka tých bateriek, tak mne pred časom, keď mi po výmene baterky relatívne rýchlo začali hodinky meškať, po otestovaní tiež oznámili, že baterka je OK, ale hodinky meškali ďalej. Tak som si baterku vymenil sám, prečistil kontakty a odvtedy OK... Takže asi tak k pseudo opravárom so skúšačkou.

    Tempus Fugit

  • Ultrazvukova vanicka vycisti mechanicke casti od drobnych necistot. Problem vsak moze by v elektronike alebo v pouzitych materialoch.
    Spravna diagnostika je v rukach kompetentneho hodinara.
    Mimochodom, ten servis je autorizovany znackou?

  • Cavec. S tými baterkami je to tak. Niekedy ju stačí vybrať, prečistiť kontakty a ide sa ďalej. Čo sa týka tvojho problému, tak sú dve možnosti: 1,- hodinky kompletne rozobrať, vyčistiť a prekontrolovať, príp. vymeniť elektroniku
    2,- Výmena celého stroja ( 100% istota) :D


    Ak chceš, napíš mi SS a upresním ti aj orientačnú sumu.

    A ešte jedna vec, ak ti niekedy niekto bude tvrdiť, že čistí strojček ultrazvukom, never mu. Je to nezmysel. :nono:

  • neboj, cretino bol spokojny aj pred tym a tento stav v jeho dusi aj nadalej pretrvava :]

    len vies, prispevky typu:
    1. "A"
    2. "H"
    3. "O"
    4. "J"

    sa tu moc nehodia podla mna :rouge:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: