Hamilton X-WIND dustof

  • no jasne že majú, ale omnoho menšiu ::d

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • Buď tak, alebo mám lepší nápad ráno sich oblepím tou ochrannou fóliou a večer si ho dám dole no a bude to bez škrabancov :happy1: Ale teraz vážne už si na to zvykám, určite je to nevyhnutnosť bohužiaľ ioch bude čím ďalej tým viac tomu nezabránim, ale tak to vyzeralo super úplne nové :-|
    Už viem kúpim si nové hodinky :mdr3:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • misoo: jasne že nevadí , že si vymazal, otázka je ako sa to tam vyskytlo 2x. No a ďalšie v merku sú steinhart navi B Uhr bez chrona, ten priehľad na unitas ma celkom dostáva no a samozrejme že štýl hodiniek je neskutočný, chcel by som ich v 47 mm hlavne kvôli mojej megahnáte (výraz patented by obchodník03 :hehe: ) ale aj hlavne kvôli s´diamantovej korunke. Jedno veľké ale mi robí vodotesnosť do 3 atm, z toho mám dosť veľký strach.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • áno pozeral som aj laco, archimede ale v cene za koľko som ochotný ich kúpiť sú favorit steinhart páči sa mi ich púzdro a masívne nožičky. No nemám v tom ešte úplne jasno, pretože by som chcel aj viac elegantné hodinky kam tieto b uhr rozhodne nepatria a takisto som uvažoval nad dobrými quartzkami na leto do bazénu a na "šport". Takže toto je vo véééľmi teoretickej rovine.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • preto slovo šport je u mňa v úvodzovkách :hehe: :hehe: ja som príliš pohodlný. Zo mňa by olympionik nebol :malin1:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • no dnes som začal trénovať na olympiádu 3km beh (no skôr len kondičný poklus) :hehe: To preto aby som si mohol kúpiť tie G-čka :malin1:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • myslím, že u mňa to bude identické, hodinky asi nemajú až také fluidum, že by ma tak ťahali k behu :hehe: Ale kedže v zrkadle a na 100% aj v skutočnosti vyzerám ako potomok amerického prasiatka vykrmovaného v mekáči tak idem dnes na korčule. Som zvedavý kedy to moje nadšenie znova skončí :grr:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A