ORIGINALITA ALEBO NAPODOBENINA

  • tak to by teda mali byt v poriadku. repliky tychto hodiniek by isto nerobili zo zafirom.

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "begi" wrote:

    tak to by teda mali byt v poriadku. repliky tychto hodiniek by isto nerobili zo zafirom.

    bojim sa ich nosit teraz :))

  • uplnu istotu budes mat len ked sa zastavis u autorizovaneho predajcu a das si ich tam overit.. To, co tu bolo popisovane je sice dobrou referenciou, ale FAKE-y sa dnes robia celkom kvalitne..

    prajem teda skory predaj ked si sa tak rozhodla :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    uplnu istotu budes mat len ked sa zastavis u autorizovaneho predajcu a das si ich tam overit.. To, co tu bolo popisovane je sice dobrou referenciou, ale FAKE-y sa dnes robia celkom kvalitne..

    prajem teda skory predaj ked si sa tak rozhodla :super:

    nechcem ich asi predat.... necham si ich :)

  • "cretino" wrote:

    aj tak by som si ich dal overit, aby som vedel na com som :rouge:

    hej skočim tam, do PO :) za tým páno Stofom .. :)

  • Osobne predpokladám, že sú OK, aj keď z fotiek sa to poznať nedá. Predávať by som ich nepredával, žiadne veľké peniaze za ne nedostaneš. Tých 44 diamantov sú iba malé šutríky nízkej kvality čiže kľudne ich môžeš nosiť, ruku Ti pre ne nikto neodreže, aj keď v dnešnej dobe nikdy nevieš. :mrgreen:

  • "Spen" wrote:

    Osobne predpokladám, že sú OK, aj keď z fotiek sa to poznať nedá. Predávať by som ich nepredával, žiadne veľké peniaze za ne nedostaneš. Tých 44 diamantov sú iba malé šutríky nízkej kvality čiže kľudne ich môžeš nosiť, ruku Ti pre ne nikto neodreže, aj keď v dnešnej dobe nikdy nevieš. :mrgreen:

    ,....a vyzeraju vražedne :) aj ked som skor športový typ, ale tak príležitosť sa vždy nájde :)

  • za tu cenu by sa aj tak asi nepredali.
    nechaj si ich vycistit a prelestit a pochval kamarata za darcek :super:

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago