Foto - troška inspirace při výběru hodinek

  • Pro ty z vás, kterým stačí dobré foto než si hodinky na webu koupíte, přikládám odkaz stránky, kde jsou luxusní fotky mnoha modelů hodinek. Já se tam inspiroval nejedním typem než jsem na ebay a jiných webech zmáčknul tlačítko" vsadit" :).
    Neznáte nějaké další weby?

    http://www.photowatches.eu/

    Petr

  • Pokiaľ viem, tak photowatches je pomerne unikátny projekt vo svojom zameraní. Súdim tak, lebo som na podobne špecializovaný web ešte nikdy pred tým nenarazil a skutočne sa tam môže mnoho členov inšpirovať. Profi fotky vie urobiť "kadekto", ale pokiaľ viem, tak skoro nikto to nerobí tak ako photowatches. Vidno, že ide o pravého hodinkomaniaka, ktorého to baví. Inak by nefotil všetky značky - nové i staré hodinky a pod. Profi fotografi totižto väčšinou nafotia hodinky pre konkrétnu značku za mastnú províziu a to je asi tak všetko. Navyše, photowatches je český projekt, takže ma vcelku teší, že nie je všetko iba z "cudziny":)

  • no super, tuto stranku este nepoznam asi mi to na ceskom fore uniklo, pretoze sa tam musela tato stranka spominat. tu na fore je to este tak panensky ciste a prehladne ;)
    zatial som tam nenasiel moje hodinky takze som zvedavy na vyvoj a budem to tam sledovat.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Alexion, vitaj medzi hodinkomaniakmi ;) Zatiaľ je nás tu iba pár skalných, preto je tu ešte tak čisto a prehľadne. Verím, že tá prehľadnosť nám ostane aj po navýšení počtu členov.

    Pokiaľ viem, tak pán z photowatches je Čech, takže ho na českom fóre určite každý pozná.

  • dik za privitanie. kedze casu je malo, tesi ma, ze si viem toto forum cele precitat. na ceskom uz nestiham sledovat ani novinky. kazdopadne je fajn najst zaujimave informacie o hodinkach aj na sk fore.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • dobry den,
    tesi me vas zajem o mou galerii fotografii hodinek, jsem rad, ze prinasi radost a snad i pomaha pri vyberu hodinek, proto to delam :)
    mate samozrejme pravdu - je to fandovsky projekt, ktery se ale vsichni tri (ja - jako fotograf, sefredaktorka i jeden redaktor) snazime delat co nejlepe. vsichni mame povolani, ktere s hodinkami a dokonce ani s fotografovanim nesouvisi, ale hodinky mame radi :)
    fotograficka cast dostala v breznu doplnek v textove casti s recenzemi, reportazemi (vystava 600 let orloje, BaselWorld) - http://www.info.photowatches.eu, tak prijdte, prosim, nakouknout :)

    zajimaji vas treba rucne delane hodinky mohelnickeho mistra Seryna z bileho zlata? fotografie jsou z teto soboty


    http://www.photowatches.eu/thumbnails.php?album=663

  • Tak teraz som zostal v soku. Vedel som ze Ondrej Berkus vyraba nadherne damaskove noze, ale ze vyraba aj hodinky?? Pekna stranka btw..

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "durin" wrote:

    Tak teraz som zostal v soku. Vedel som ze Ondrej Berkus vyraba nadherne damaskove noze, ale ze vyraba aj hodinky?? Pekna stranka btw..


    Ondra je sikovnej - dela hodinky z damasku, z titanu, z bronzu, z karbonu... :)
    koukni na fotky hodinek, kterym pracovne rikam "Leviathan"... jsou uzasne! i upravy strojku (Unitas) jsou jeho prace...