Osobné nemám ale raz na výstave som sa rozprával s majiteľom a v pohode pán. Spomínal mi, že majú oprávnenie používať názov Tissot z nejakého historického hľadiska. Preto ten názov dodnes používajú a Tissot im do toho nerýpe. Hodinky mi prišli skôr také fashion, kde tu používali aj automaty. No to bolo už dosť rokov do zadu, tak sa to možno celkom zmenilo.