• kludne by som siel, ale jedine co mam teraz so sebou, su odrete Garminy (jedine ak chce niekto vidiet nazivo ao vyzera titanove puzdro a zafirove sklo po pade na asfalt) 8o

  • Polo tak fajn, uz sme dvaja. Ja si celkom rad pozriem co znesie zafir a titan, ako sa hovori na zive oci ^^ . A s madmax si potom mozme pripit cez telemost :cheers:

    Prida sa este niekto?

    o par rokov ten horny stolik v ".pod lampou" oznacia ze tam sedavala bratislavska sekcia hodinkomaniakov :)

    Opis fotky nie je k dispozícii.


    Opis fotky nie je k dispozícii.


    Ten druhy obrazok netusim preco som tam dal, ked tam ani nas stolik nie je, asi na vyvazenie...

  • Tak ja to dnes asi nedam, ale ak by sa nieco zorgaizovalo do konca tyzdna, tak by som sa rad pridal.

    Aj ja pridem ,, volate mi , alebo SMS

    Peter Th.

  • Aj ja by som prišiel, ale bohužiaľ som to zmeškal o 14 rokov... :(

  • Ano je tu čo pozerať aj okrem toho čo mame na stolíku ...,

    Peter Th.

  • Polo tak fajn, uz sme dvaja. Ja si celkom rad pozriem co znesie zafir a titan, ako sa hovori na zive oci ^^ . A s madmax si potom mozme pripit cez telemost :cheers:

    Prida sa este niekto?

    Trochu som to nepochopil ,, mame pravidelný stály termín stretnutia každý tyžden ?? aký deň , piatok ? čas ?

    Peter Th.

  • Najvhodnejsi den na previdelne "Pivo s hodinkami" 2

    1. Po (1) 50%
    2. Ut (0) 0%
    3. Str (1) 50%
    4. Stv (1) 50%
    5. Pi (2) 100%
    6. So (1) 50%
    7. Ne (0) 0%

    Trochu som to nepochopil ,, mame pravidelný stály termín stretnutia každý tyžden ?? aký deň , piatok ? čas ?

    No zatial nemame, ale navrhoval som, ze by sme mohli mat ;) .

    Zatial je otazka, ci je piatok ten najvhodnejsi den v tyzdni, ci by nahodou iny den nevyhovoval viacerim. Ked aj nie kazdy tyzden, tak mozno raz za 2 tyzdne, ci raz za mesiac..

    Tak sa nehanbite, napiste vsetci co by ste sa aspon obcas radi pridali... Myslim, ze je nas v Bratislave celkom dost, aby sa take nieco mohlo podarit. Pripadne aj s posilami zo susedneho fora.


    Hlasivat mozete aj za viacero dni.