• Pome vybrať zase niečo!

    Niečo zaujímavé v kombinácii solar/kinetic a pod(quartz), zafír, púzdro/ťah ideálne titan, prinajhoršom oceľ.

    Máte nejaké zaujímavé/neobvyklé nápady? :/ ;)

  • Servus.

    Tak z tej ponuky ma napadla na začiatok jedna zaujímavosť, dokonca ešte aj neobvyklá, pretože s pohonom "kinetic" sa nenájde veľa výrobcov.

    Tieto som mal možnosť odskúšať a ešte tak pred rokom, rokom aj pol som videl v Győri na pradaj novučičké a vôbec neboli za šialené peniažky: SEIKO Sportura Kinetic GMT

  • Zaujímavé, ale moc športové pre moje potreby. Ale vďaka za tip :thumbup: :saint:

  • Longines VHP alebo Grand Seiko SBGN003 resp. 005.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • No to už je vzhľadovo podľa predstáv, len tá cena zase. Hlavne tie seiko za 3 litre =O

  • Tak potom sa pozri po Casio Oceanus napr. T200s, alebo S100 príp. Manta

    Eit: TUTO majú celkom slušný výber Oceanus rady.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ešte ma napadlo pozrieť vo vodách Citizen, Certina a Tissot. Tam sa občas objavia slušné hodinky za dobrú cenu, čo by mohli spĺňať zadanie.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Tak toto je presne niečo také, čo hľadám. Hodinky čo môžu ležať dva týždne na polici a viem, že keď ich dám na ruku, tak idú presne a len tak ich niečo neponičí. Lebo priznám sa, že ja mám hádam záľubu v triafaní sa hodinkami do kovových zárubní napr. || :D

    A vôbec som netušil, že casio má niečo takéto v ponuke. Vďaka za rozšírenie obzorov. :thumbup:

  • Ja som práve objavil z rovnakej stajne :love:

  • Longines VHP alebo Grand Seiko SBGN003 resp.

    Longines VHP som teraz videl v Parndorfskom Hour Passione za 670 na kozi a okolo 730 na tahu,co su velmi prijemne ceny.Boli biele a modre,tusim aj jedny cierne 41ky aj 44ky.Skoro som potiahol spust nakolko ich uz dlho ocumujem na webe ale nakoniec z toho zislo pretoze mi za nazivo prisli hadam az prilis nenapadne a potom akosi ma momentalne dalsie kvarcky nelakaju.

  • Tak toto je presne niečo také, čo hľadám. Hodinky čo môžu ležať dva týždne na polici a viem, že keď ich dám na ruku, tak idú presne a len tak ich niečo neponičí. Lebo priznám sa, že ja mám hádam záľubu v triafaní sa hodinkami do kovových zárubní napr. || :D

    Ja mam presne z tych istych dovodov tieto baterky Seiko SUR371. Su aj v inych farbach. V ciernej, bielej alebo striebornej su to podla mna dokonale, jednoduche nadcasove univerzaly ;), podobne ako ten Tissot Gentleman.

    Zafir, titan, WR100m, kupene v akcii za necelych 200 Eur

  • Tie si mal so sebou keď sme boli na káve? Vyzerajú super, len poznáš môj problém "babskej" ruky :D

  • Tie si mal so sebou keď sme boli na káve? Vyzerajú super, len poznáš môj problém "babskej" ruky :D

    Tieto som nemal so sebou, myslis asi tieto automaty. No s tou velkostou to mas problem so vsetkymi tu uvedenymi.

    Titanovy quarz so zafirom pod 39mm do 500Eur je celkom problem najst. V japonsku maju mensie rucky, tam treba hladat, medzi JDM ;) : SEIKO Brightz ci Dolce (solar, radio controled 39mm), Citizen Attesa ci Exceed 38mm

    Tissot Tissot PR 100 (39mm) alebo taketo starsie Tissot PR50 (36mm), ak sa ti podari najst zachovaly kusok.

    Nieco cez 500 su este 39mm Seiko Astron.

  • Ten nápis sapphire si mohli aj odpustiť. A aj Seiko :D