Servis, ceny atď

  • Značková predajná Casio + servis. v BA Dom Hodin v BA máju kvalitnú mašinu do 100 m -čo bežne stači aj pre potapačou .... ,, ale ak niekto chce pošlu do Prahy kde máju testery 20AT aj 60AT , ale to treba zaplatiť , poštovne + test cca 80 e min - čo už je luxus ..., Aka je situácia vo FAST Plus slovakia - importer CASIO v Rači neviem treba tam zavolať .... 02/4910 5851

    Peter Th.

  • PS.Spomenul som si že poznám servisaka ROLEX v BA , - Rolex ma model Submarine 300 m , a ma na to aj tester - ale to je ina liga hodiniek , ale nepochybujem že v zahraničí máju aj na Casio patrične drahé meracie prístroje na vodotesnosť suchou cestou ...

    Peter Th.

  • Chlapi, vedeli by ste mi odporučiť kam poslať hodinky na výmenu batérie? Ide o ženine hodinky (1x Certina, 1x Festina a potom pár bižutkových kúskov)

    Chodil som k jednému staršiemu pánovi do PN, ale ten už išiel na dôchodok a do predajne ísť nechcem, lebo raz už mi tam hodinky doškrkali pri skracovaní remienka. Aj keď sa nejedná o drahé kúsky, rád by som niekoho overeného.

    Ďakujem

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Chlapi, vedeli by ste mi odporučiť kam poslať hodinky na výmenu batérie? Ide o ženine hodinky (1x Certina, 1x Festina a potom pár bižutkových kúskov)

    Chodil som k jednému staršiemu pánovi do PN, ale ten už išiel na dôchodok a do predajne ísť nechcem, lebo raz už mi tam hodinky doškrkali pri skracovaní remienka. Aj keď sa nejedná o drahé kúsky, rád by som niekoho overeného.

    Ďakujem

    a čo Roby :?:

    A stitch in time :D