Oblekovky do 500 ojro

  • Naozaj, to som prehliadol. Ale krasne su, na ofiko stranke trocha historie a ukazka vo vsetkych 5. farbach. Bral by som vsetky. Ale tiez mam 'problem' ako to tu uz niekto pisal ze moc oblek nenosim. Teda skoro vobec :)

    Prípadne pozri tie Citizen Tsuyosa, čo má Kubo,tam je cena super, sú vo viacerých farbách a si v budgete :)

  • och tak u týchto škoda preveľká že nemajú zafír.

    Inak rozmýšľal som, že či by bol až taký veľký problém vymeniť minerál za zafír. Technicky asi nie, skôr cenovo ako by to vyšlo... :/

  • Prípadne pozri tie Citizen Tsuyosa, čo má Kubo,tam je cena super, sú vo viacerých farbách a si v budgete :)

    Tie sú parádne. Pôjdem ich v BA pozrieť osobne a uvidím ako to dopadne. :thumbup:

  • Takže páni, záhada vyriešená. Ďakujem za nápady a postrehy

    2. kus z 300

  • Takže prvé foto...

  • A zmestil si sa do tych 500e? Ukazes nam tu zadnu pavucinu?

    Bolo to mierne cez 500, čiže pohodienka ;)

    Zadnú pavučinku až zajtra...

  • A zmestil si sa do tych 500e? Ukazes nam tu zadnu pavucinu?

    Nech sa páči

  • pozerám že "made in germany" - vždy som si myslel že Poljot sú ruské hodinky.

    Každopádne gratulujem ! vyzerajú veľmi dobre.

    Poljot International patrí pod Alexander Shorokhoff

    Zakladateľom podniku je pán Alexander Shorokhov. Narodil sa v roku 1960 v Moskve. Počas štúdia stavebného inžinierstva navštevoval aj kurz architektúry. Pre svoje veľké úspechy a nasadenie sa stal súčasťou skupiny 20 manažérov, ktorí boli v roku 1991 vyslaní do Nemecka na základe dohody medzi nemeckým kancelárom Helmutom Kohlom a sovietskym vodcom Michailom Gorbačovom o ďalšom vzdelávaní mladých Rusov v hospodárstvo voľného trhu. [4] V priebehu jedného roka založil obchodnú spoločnosť pre najvýznamnejšiu ruskú značku hodiniek Poljot s cieľom umožniť komercializáciu tejto značky vo všetkých európskych krajinách. V roku 1994 začal podnikať so svojou prvou vlastnou značkou hodiniek „Poljot-International“ [5] Aby však naplnil svoje veľké ambície vyrábať vysokokvalitné hodinky nezávisle, založil v roku 2003 v Alzenau v Bavorsku pod vlastným menom „Alexander Shorokhoff watch factory“. Dve písmená „f“ na konci názvu spoločnosti by mali byť podčiarknuté jeho ruské korene a životopis. [6]

    Zdroj Wiki

  • Alosa je moj oblubeny hodinar. jeho kusky su paradne. ma tu aj vlastne vlakno: Alexander Shorokhoff - Nemecké hodinky - Hodinkomania.sk

    Poljot Int. maju aj u tohoto osvedceneho predajcu: Poljot International - Marken | Poljot 24 Juliana mozem len a len doporucit ;)

    Osvedčený predajca je aj v BA.

    https://www.domhodinmax.sk/alexander-shorokhoff/

    Na stránke síce Poljot Int. nemajú, ale majú ich na predajni.