Pumpava a jeho hodinky

  • Bolo tu vlakno "zeny a hodinky"..., ostalo este "umelecke fotky vasich hodiniek", ale nechcem to tu uz kazit, tak si pokazim vlastne vlakno,

    fotku venujem Homer a Roman-Zilina po debate o fotke manzelky v oblecku, ze skoda ze ju nemozeme vidiet.... tak to bola vyzva..

    a samozrejme venujem slavnemu a ctenemu nestorovi vsakovakych fotiek na tomto webe pepescom,

    bola to posledna fotka z mojho prveho fotenia pred rokom s nazvom "Ale uz mi naozaj lezu Tvoje hodinky hore krkom!"


  • Co je to prosim medzi tymi hodinkami? (nemyslim bra... :) ) Pripomina mi to jednu vianocnu ozdobu...

    ani nevyslovuj to slovo na 'bra...' lebo si to vsimne inspekcia a skoncili sme, s pepescom by sme Ti vedeli rozpravat,

    ta 'vianocna gula' su asi otvorene cierne skeleton vreckove hodinky, ktore som kupil na amazone, lebo sa mi pacil ten drak na puzdre :)

    dokonca aj krasne isli a mal som ich rad, ale samozrejme nepouzival som ich, vestu nenosim, takze som ich daroval 10 rocnemu chlapcovi,

    aby som aj z neho urobil steampunkera co bude mat rad skeleton hodinky

  • ani nevyslovuj to slovo na 'bra...' lebo si to vsimne inspekcia a skoncili sme, s pepescom by sme Ti vedeli rozpravat,

    ta 'vianocna gula' su asi otvorene cierne skeleton vreckove hodinky, ktore som kupil na amazone, lebo sa mi pacil ten drak na puzdre :)

    dokonca aj krasne isli a mal som ich rad, ale samozrejme nepouzival som ich, vestu nenosim, takze som ich daroval 10 rocnemu chlapcovi,

    aby som aj z neho urobil steampunkera co bude mat rad skeleton hodinky

    Aha tak, diky za vysvetlenie. Naozaj pekna fotografia, vkusna :thumbup:Len by ich sem mozno trebalo dat este viac ;)

  • Aha tak, diky za vysvetlenie. Naozaj pekna fotografia, vkusna :thumbup:Len by ich sem mozno trebalo dat este viac ;)

    dobry pokus, ale mna nemusis provokovat ani minutku, ja takych fotiek rad vymyslim aj 10, aj s hodinkami :)

    a staci naliat dobre vinko, aby som ukecal tu moju 'herecku' doma, ale sem to verejne nemozem dat, toto je seriozna stranka, mam to tu rad