MIDO Ocean Star 600 Chronometer 43,5 mm

  • Má, jako vždycky :) jsou z práce.

    Když jsem je pořizoval, byly jen modrý a já litoval, že nejsou černý. Když jsem je měl, už jsem nelitoval. I teď bych vzal ty modrý, protože ve skutečnosti jsou pokaždé jiné.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak všetko okolo vodeodolnosti 600 metrov je už veľké. Tu majú výhodu ľudia s veľkými labami 😃

    Ano. Proto jsou nejpopulárnější v Asii a proto i Seiko dělá toolovky v pořádnym rozměru. Asi samej bejk tam u nich :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ano. Proto jsou nejpopulárnější v Asii a proto i Seiko dělá toolovky v pořádnym rozměru. Asi samej bejk tam u nich :)

    Tak Azia, to sú iní fanatici ( myslené v dobrom )

    Týpek má14 zápästie a na ňom hodiny ako orloj. Všetko je to o tom čo kto odnosí, čo mu je pohodlné. Ja viac ako 45, 46 nedám a to mám 18.5 zápästie😐

  • Jedine co ma na nich odradza, ke ich vyska a vaha, inak su skvele :thumbup:

    Sú to ozaj krásne spracované hodinky s bezkonkurenčným pomerom cena/hodnota.

    Keď som ich skúšal v Maďarsku (vo WDL v Aréna Pláza - pre Bejduka /bavili sme sa o tom/: WDL v HU má 4 obchody - áno aj na Andrássyho ulici - jedno z najkrajších miest v Budapešti - a vlastnia ich tie isté kruhy ako WDL na Slovensku) tak už som mal na ruke Longines HydroConquest a tie sú o dosť tenšie. Keby som nemal tie Longinesky tak by mi tá "hrúbka/výška" MIDO OS600 ani nevadila.

  • Hodinky ktore si urcite svoje samostatne vlakno zasluzia a cudujem sa ze ho maju az teraz. Hodinky ktore zaujmu azda kazdeho, hlavne co sa tyka parametrov versus cena. Hodinky ktore su vo vybere takmer u kazdeho, kto hlada nejake potapky. Sam som ich mal vo vybere a vzdy ked ich vidim, tak mam nutkanie si ich kupit.

    Len este doplnim ze su vo verzii s ciernym aj modrym cifernikom a aj v ciernej DLC verzii na ciernej gume a hlavne ze to co tu dal bejduko je ich novsia verzia.

  • Kolik váží SMP na tahu? Asi méně, jsou o chlup menší.

    Asi trochu ano. Ono pri danom rozmere je vyska aj vaha v poriadku, akurat so skusenosti je vsetko nad 200 gr. pre mna tazke :)