BR 03-94 Multimeter

  • Chronografem můžeme měřit časové úseky různé délky. Umožnuje nám měření nejen spustit, ale i pozastavit či zastavit, vynulovat a to podle našich potřeb.

    Patří mezi nejčastější komplikaci náramkových hodinek a někdy je spárován s číslovanými stupnicemi pro usnadnění konkrétní funkce. Například tachymetr umožňuje odečítat rychlost na jednotkovou vzdálenost ujetou v zaznamenaném časovém intervalu, zatímco telemetr odvozuje vzdálenost mezi pozorovatelem a jevem z časového intervalu mezi viděním a slyšením události. To má mnohé využití - od výpočtu rychlosti vozidla až po produktivitu procesu a dosah dělostřelectva.

    Společnost Bell & Ross vybavila číselník svých klasických čtvercových hodinek, inspirovaných leteckými přístroji, vícebarevnou řadou funkčních stupnic tak, aby prakticky vytvořila mechanický analogový fitness tracker.

    Zatímco většina hodinek se spokojí s jediným tachymetrem, pulsografem atd., Bell & Ross sestavil rovnou pět chronografických stupnic, které jsou zaměřené na potřeby sportovců nebo fitness nadšenců: pulsometr pro sledování srdeční frekvence, asthmometr pro sledování frekvence dechu a tři tachymetry určené k měření rychlosti v km/h na vzdálenost 100 m, 250 m a 1 km, sloužící k měření rychlosti při běhu, cyklistice a řízení aut či motocyklů.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Movement: Self-winding BR-CAL 301, chronograph; 42 hours of power reserve


    Functions: Hours, minutes, small seconds, date; 30-minute chronograph counter; tachymeter, pulsometer and asthmometer


    Case: 42mm x 12.8mm; black ceramic; water resistant to 100m


    Strap: Black rubber and fabric strap


    Price: USD 5,800


    Availability: Limited edition of 500 pieces

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Asi si říkáte, proč takový vlákno delám na 3x. Jednoduše proto, že to dělám na telefonu a stane se mi, že něco napíšu a pak k tomu chci přidat něco nakopírovanýho, to co jsem napsal mi zmizne. To bych toho moc neudělal :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Asi si říkáte, proč takový vlákno delám na 3x. Jednoduše proto, že to dělám na telefonu a stane se mi, že něco napíšu a pak k tomu chci přidat něco nakopírovanýho, to co jsem napsal mi zmizne. To bych toho moc neudělal :)

    my to uz davno vieme :D :D :D